Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Centrum Wspinaczkowe FlyWall. Nowy obiekt na sportowej mapie Rzeszowa

Dodano: 13.08.2019 r.

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
RZESZÓW. Będzie oficjalne otwarcie i darmowe wejściówki. Już 17 sierpnia oficjalne otwarcie Centrum Wspinaczkowego.

FlyWall to 800 m2 powierzchni do wspinaczki Znajdziesz tam 530 m2 ścianki wspinaczkowej (11,5 m wysokości), 230 m2 boulderowni oraz strefy fun climbingu, street workout.

„W naszym kompleksie świetnie poczują się nie tylko osoby, które już dobrze orientują się w temacie wspinaczki - przygotowaliśmy specjalne programy oraz obiekty przeznaczone dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę” – zachęcają organizatorzy na swoim facebooku.

Otwarcie Centrum Wspinaczkowego odbędzie się już 17 sierpnia o godz. 10.00 przy ul. Siemieńskiego 14, gdzie zlokalizowany został FlyWall.

W związku z otwarciem przygotowano dzień otwarty, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił na ściance. Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje jedynie rejestracja za pośrednictwem TEJ strony.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poszerzą ulicę Ustrzycką w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie 800-metrowy odcinek ulicy Ustrzyckiej zostanie przebudowany. Droga zostanie poszerzona do minimum 6 m, powstanie chodnik oraz nowe oświetlenie.

Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z Półmaratonem Rzeszowskim

RZESZÓW. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

Ruszyła budowa ponad 10-kilometrowego odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica

RZESZÓW. W ramach inwestycji wybudowany zostanie tunel o długości ok. 2,2 km.

Rzeszów

W Rzeszowie zamontowano kolejne budki dla jerzyków

RZESZÓW. Ponad 130 kolejnych budek dla jerzyków pojawiło się na ścianach budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Licząc z tymi powieszonymi jesienią ubiegłego roku, jest ich już łącznie 157.

Rzeszów

W najbliższą sobotę otwarte punkty paszportowe

PODKARPACIE. W związku z dużym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022 r. czynne będą Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu.

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Reklama