Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

Dodano:

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Od 4 maja segment dziecięcy w Centrum Handlowym Plaza wzbogaciła lokalna, rodzinna marka dzieciakowi.pl. Jej sklep o powierzchni 74 m2 mieści się na pierwszym piętrze, w bliskiej lokalizacji innych salonów z ofertą dla najmłodszych jak Smyk, Toys Box i Pierwszy Bucik.

Dzieciakowi.pl to rodzinna firma, której priorytetem jest potrzeba wspierania rozwoju dzieci zarówno zdrowych, jak i z wszelakimi deficytami rozwojowymi oraz niepełnosprawnościami. Artykuły i pomoce wzbogacą kącik terapeuty, wyposażą salę zabaw dziecka i zainspirują teczkę kreatywnego rodzica. Pomoce, które oferuje, poruszają wszystkie zmysły dzieci. Wspomogą także prawidłowy rozwój mózgu oraz pozytywnie wpływają na umiejętności poznawcze dzieci. Nowy salon oferuje artykuły z atestowanych firm: Astra, Hencz toys, Alexander. Wszystkie produkty posiadają  odpowiednie certyfikaty i są skrupulatnie wybierane i testowane przez wybranych terapeutów, pedagogów i rodziców.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów. Nowy teren rekreacyjny z placem zabaw prawie gotowy

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy tworzeniu nowego terenu rekreacyjnego na osiedlu Staromieście. Inwestycja o powierzchni blisko 25 arów powstaje w rejonie ulic Lubicz i Staromiejskiej.

Rzeszów

Kłęby dymu nad Rzeszowem. Pożar w elektrociepłowni

RZESZÓW. Kilka zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru, do którego doszło na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni. Ogień udało się opanować.

Rzeszów

Co słychać na budowie największej inwestycji drogowej w Rzeszowie?

RZESZÓW. Jak zapewnia miasto, budowa Wisłokostrady, czyli największej obecnie inwestycji drogowej w Rzeszowie idzie zgodnie z planem. Gotowe są już m.in. wszystkie podpory nowego Mostu Załęskiego.

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. 42-letni motocyklista zginął na miejscu

42-letni motocyklista, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w bariery. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Drogowa inwestycja na al. Okulickiego na finiszu

RZESZÓW. Prace przy budowie dodatkowego pasa ruchu na al. Okulickiego dobiegają końca. Ich koszt to nieco ponad 300 tys. zł.

Rzeszów

Parking długoterminowy na lotnisku w Jasionce już dostępny dla podróżnych

RZEZÓW/JASIONKA. Na podrzeszowskim lotnisku dobiegła końca modernizacja długoterminowego parkingu zlokalizowanego tuż przy terminalu pasażerskim. Parking, który oferuje 278 miejsc postojowych został utwardzony nawierzchnią asfaltową i zaprojektowany także dla osób niepełnosprawnych.

Rzeszów

Nowy, bezpłatny parking na osiedlu Mieszka I w Rzeszowie

RZESZÓW. Przy ul. Dołowej, w pobliżu siedziby Sądu Rejonowego, uruchomiono nowy, bezpłatny parking dla zmotoryzowanych. Zarządza nim Miejska Administracja Targowisk i Parkingów w Rzeszowie.

Rzeszów

W hali sportowej przy ul. Towarnickiego montują nowe trybuny

RZESZÓW. W hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie trwa montaż dodatkowych, składanych trybun. Dzięki temu obiekt pomieści równocześnie ponad 900 widzów. Koszt inwestycji to 266 tys. zł.

Reklama