Rzeszów - Czwartek, 05.02.2026
Reklama

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

Dodano: 18.08.2021 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, około godz. 18.30, w Lubeni w powiecie rzeszowskim. Wg ustaleń Policji, 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego jadący ciągnikiem w kierunku Sołonki, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i stoczył się ze skarpy. Ciągnik przewrócił się, przygniatając kierującego.

Rannego 50-latka przetransportował Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego szpitala w Rzeszowie.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pokazy mistrzów fitness i fit kid na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W niedzielę, 3 września 2023 r. na scenie rzeszowskiego Rynku w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się pokaz umiejętności zawodników Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Rzeszów.

Rzeszów

Bezpieczny powrót do szkoły. Piknik edukacyjny w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Tematem przewodnim wydarzenia będzie edukacja z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Relacje z imprezy będzie można usłyszeć podczas transmitowanej z placu przy Rzeszowskiej Plazie audycji Radia Biwak.

Rzeszów

"Superbohaterowie" na rolkach przejadą przez Rzeszów

RZESZÓW. W piątek, 1 września 2023 roku w Rzeszowie odbędzie się nocny przejazd na rolkach. Tematem przejazdu będą „Superbohaterowie”. Posiadacze najbardziej kreatywnych strojów zostaną nagrodzeni.

Rzeszów

ZTM wznawia sprzedaż biletów łączonych "Autobus + Autobus"

RZESZÓW. Od 30 sierpnia 2023 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wznowił sprzedaż biletów zintegrowanych (ZTM + ZG PKS) „Autobus + Autobus”.

Rzeszów

18 osób zmarło na legionellozę. Nowe dane rzeszowskiego sanepidu

PODKARPACIE. PSSE w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące zakażenia bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono dwa nowe przypadki i kolejne ofiary śmiertelne.

Rzeszów

Wypadł z drogi i zjechał ze skarpy na parking hali Podpromie

RZESZÓW. 20-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni.

Rzeszów

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

RZESZÓW. 31 sierpnia otwarto przebudowane studio planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Rzeszów

1 osoba ranna w zderzeniu dwóch samochodów na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ranna została jedna osoba.

Reklama