Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Czasowe utrudnienia dla wypoczywających na rzeszowskich Bulwarach. Wzdłuż brzegów Wisłoka przejdą kibice

Dodano: 22.07.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay

RZESZÓW. W najbliższy piątek w Rzeszowie odbędzie się mecz Stali Rzeszów ze Śląskiem Wrocław. Kibice drużyny gości przejdą w asyście policji z dworca PKP na Stadion Miejski m.in. wzdłuż brzegów Wisłoka. Mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających nad rzeką.

W piątek, 25 lipca 2025 r. w ramach rozgrywek ligowych, na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz piłki nożnej. Miejscowa Stal Rzeszów podejmie drużynę Śląska Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:30.

W związku z meczem, do Rzeszowa może przyjechać specjalnym pociągiem nawet 1000 kibiców drużyny gości. Pociąg przyjedzie na dworzec główny około godz. 18:30. Stamtąd kibice w asyście policjantów przejdą na stadion przy ul. Hetmańskiej 69. Przemarsz odbędzie się wzdłuż brzeg Wisłoka.

„W trakcie przemarszu kibiców mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających na Rzeszowskich Bulwarach, a także w rejonie przyległym do Dworca PKP oraz stadionu” – mówi podkomisarz Magdalena Żuk z KMP w Rzeszowie.

Policjanci apelują o wyrozumiałość i polecenia wydawane przez funkcjonariuszy zabezpieczających przemarsz.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie pojawiły się kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 45 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Wymiana sieci wodociągowej na osiedlu Piastów na finiszu

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK jeszcze w tym tygodniu zakończy wymianę najstarszego i najbardziej awaryjnego fragmentu sieci na osiedlu Piastów.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 16:30.

Rzeszów

W czwartek i piątek zamknięta ulica Matysowska w Rzeszowie

​RZESZÓW. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Punkt informacji turystycznej w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Funkcjonujący do tej pory przy ul. Grunwaldzkiej 2, od 6 sierpnia mieści się w Rzeszowskich Piwnicach.

Rzeszów

Atak nożownika na ul. Pułaskiego. 64-latek tymczasowo aresztowany

RZESZÓW. Sprawca usłyszał zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Rzeszów

Rzeszowska Żwirownia znów otwarta. Są wyniki badań wody

RZESZÓW. Okazało się, że w kąpielisku nie ma niebezpiecznych dla zdrowia sinic, a jedynie niegroźne glony.

Rzeszów

Ponad 1200 krzewów i 50 urządzeń zabawowych w parku przy ul. Bł. Karoliny

RZESZÓW. Uczniowie SP nr 18 i mieszkańcy os. Kotuli będą mieli nowe miejsce do spędzania wolnego czasu. W parku w rejonie ul. Bł. Karoliny zostanie nasadzonych m.in. 1250 krzewów, a znajdujący się...

Reklama