Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką na S19. Kierowca zginął na miejscu

Dodano: 01.06.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W nocnym wypadku na drodze S19 zginął 36-letni kierowca osobowego volkswagena, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.
 
Do tragicznego wypadku doszło w nocy, z piątku na sobotę na drodze S19 na wysokości m. Stobierna w powiecie rzeszowskim. Wg ustaleń Policji, 36-letni kierowca osobowego volkswagena (mieszkaniec powiatu rzeszowskiego) zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarowym DAFem. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Ciężarówkę prowadził 35-letni obywatel Białorusi, który był trzeźwy.
 
Przez około 8 godz. droga w miejscu wypadku była zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.


 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wizz Air zainaugurowało loty z Jasionki do Eindhoven

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, stał się dziesiątym lotniskiem w Polsce obsługującym samoloty Wizz Air. We wtorek, 15 grudnia przewoźnik zainaugurował połączenie Rzeszów-Eindhoven.

Rzeszów

Judoka Millenium Rzeszów zdobył Mistrzostwo Polski

RZESZÓW. Mateusz Grendys, zawodnik klubu UKJ Millenium Rzeszów, zdobył złoty medal na mistrzostwach w Poznaniu.

Rzeszów

Na ul. Sikorskiego pędził ponad 180 km/h

RZESZÓW. 20-latek kierujący seatem przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Młody kierowca miał na koncie ponad 20 pkt karnych. Mężczyzna stracił prawo jazdy.  

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku autobusy linii 0A, 0B, 18 i 19 będą kursowały wg rozkładu jazdy obowiązującego dla dnia roboczego pozaszkolnego.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono jedyny w Polsce system "zielonej fali" dla pojazdów uprzywilejowanych

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia jest pierwszym polskim miastem, które wdrożyło technologię priorytetu dla pojazdów uprzywilejowanych.

Rzeszów

W Rzeszowie zebrano już ponad 1,5 tony nakrętek. W grudniu zbiórka dla 6-letniej Zosi

RZESZÓW. W grudniu br. nakrętki wrzucane do metalowych pojemników w kształcie serc, przeznaczone zostaną na pomoc dla 6-letniej Zosi.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Budowa PKA zapewni sprawniejsze podróże wokół stolicy Podkarpacia oraz wygodne połączenie z komunikacją lotniczą. 

Rzeszów

Policjanci i pracownicy sanepidu przeprowadzili kontrole w jednej z rzeszowskich galerii

RZESZÓW. 56 sklepów w jednej z galerii handlowych skontrolowali policjanci wspólnie z inspektorami sanepidu. Nie stwierdzono żadnych uchybień.

Reklama