Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

Dodano: 17.02.2020 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 15 lutego sąd tymczasowo aresztował na dwa miesiące czterech pseudokibiców, którzy brali udział we wtorkowej bójce w Rzeszowie. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Policjanci z Rzeszowa prowadzą postępowanie w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce we wtorek po godz. 20, w rejonie galerii handlowej Millenium Hall. Doszło tam do zbiegowiska i bójki pomiędzy pseudokibicami klubów Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów.

W wyniku podjętych działań, dzięki zebranemu przez policjantów materiałowi dowodowemu do tej pory zidentyfikowano i zatrzymano 4 uczestników zajścia. To mężczyźni w wieku od 20 do 32 lat, wszyscy są mieszkańcami powiatu rzeszowskiego.

 Zatrzymanym mężczyznom funkcjonariusze przedstawili zarzut czynnego udziału w bójce o charakterze chuligańskim. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, dzisiaj rzeszowski sąd rejonowy tymczasowo aresztował mężczyzn na 2 miesiące. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

ORLEN Wyścig Narodów już w ten weekend w Rzeszowie. Będą duże utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. 16 drużyn pojawi się na starcie zawodów ORLEN Wyścig Narodów, które rozegrane zostaną na ulicach Rzeszowa w najbliższą sobotę i niedzielę. W związku z wyścigiem będą zamykane niektóre ulice.

Reklama