Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Cztery linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem jazdy

Dodano: 26.09.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiany, jakie wprowadza Zarząd Transportu Miejskiego, wynikają z konsultacji z Radą Osiedla Załęże.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z wypracowanym stanowiskiem na spotkaniach z Radą Osiedla Załęże oraz trwającym procesem dostosowania czasów przejazdów międzyprzystankowych do warunków drogowych a także synchronizacji przesiadkowej kursów, z dniem 1 października br. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii „1”, „11”, „32”, „41”. Korekta rozkładów jazdy polega na:
  • „1” – wydłużeniu części kursów do ul. Spichlerzowej,
  • „11” – skierowaniu kursów do pętli przy ul. Matuszczaka (z wyłączeniem obsługi al. Powst. Warszawy, ul. Podwisłocze, ul. Kopisto, al. Niepodległości),
  • „32” – zwiększeniu liczby kursów w dni powszednie, uruchomienie kursów w soboty i niedziele (zastąpienie kursów linii nr „11” na odcinku Powst. Warszawy – Niepodległości),
  • „41” – zwiększeniu liczby kursów.

Rozkłady jazdy zostały zamieszczone na stronie internetowej tut. Zarządu oraz na przystankach autobusowych.
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Środki ochrony osobistej dla rzeszowskich żłobków i przedszkoli

​RZESZÓW. 15 tysięcy maseczek, 10 tysięcy par rękawiczek ochronnych oraz 600 litów płynu do dezynfekcji trafi do rzeszowskich żłobków oraz przedszkoli.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otwiera się na studentów z niepełnosprawnościami. Powołano specjalne biuro

RZESZÓW. Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Będzie pomagało tym osobom, które same zgłoszą taką potrzebę.

Rzeszów

Przy al. Rejtana trwa montaż gigantycznego zegara z herbem Rzeszowa

RZESZÓW. 10-metrowy zegar z herbem Rzeszowa powstaje na budynku biurowca Resovia Office.

Rzeszów

Kolizja na ścieżce rowerowej przy al. Powstańców Warszawy. Pijany 62-latek wjechał w 16-latkę

​RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu miał 62-letni kierowca jednośladu, który spowodował kolizję z 16-letnią rowerzystką.

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Reklama