Reklama

Aktualności Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

Dodano: 14.11.2019

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce - Aktualności Rzeszów

Fuerteventura / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od czerwca przyszłego roku oferta lotów czarterowych z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka zostanie wzbogacona o cztery nowe kierunki. Turyści spragnieni słońca będą mieli okazje wylecieć do albańskiej Tirany, Fuerteventury, Monastyru oraz bułgarskiej Warny. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

W nadchodzącym sezonie wakacyjnym na pasażerów korzystających w okresie wakacyjnym z czarterowych lotów startujących z lotniska w Jasionce czeka 10 destynacji w sześciu krajach (m.in. Grecja, Turcja, Bułgaria oraz Tunezja). Oferty już dzisiaj dostępne są w systemach rezerwowych.

„Kolejny rok z rzędu nasza siatka połączeń czarterowych poszerza się o nowe, atrakcyjne kierunki, oczekiwane przez podróżnych z Podkarpacia i sąsiednich regionów” – wyjaśnia Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Nowością są dwa nowe kierunki uruchomione przez biuro podróży Itaka. Od 2020 roku podrzeszowskie lotnisko wzbogaci swoją ofertę o pakiety wakacyjne na Wyspy Kanaryjskie oraz do albańskiej Tirany. Nowością są także loty do Monastyru w Tunezji oraz do bułgarskiej Warny.REKLAMA

„Wyspy Kanaryjskie to odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających turystów, poszukujących oferty o wyższym standardzie. Świetny stosunek jakości do ceny znajdziemy z kolei w Tunezji i Albanii” – dodaje prezes zarządu.

Podsumowując, w 2019 roku z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka czarterami wyleciało ok. 64 tys. pasażerów. Tegoroczny wynik jest o 25 % wyższy niż w roku poprzednim. Władze lotniska szacują, że rok 2020 może zaowocować nawet 40 % wzrostem liczby pasażerów korzystających z wakacyjnych ofert.

„Gratuluje zarządowi lotniska w Jasionce konsekwencji w dążeniu do tego, aby rzeszowski port stał się liderem w segmencie wakacyjnych czarterów w tej części Polski.
Chcemy być ważnym partnerem w realizacji tego celu. Tym z podróżnych, którzy już dziś zdecydują się na wakacje z Itaką oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny” – wyjaśnia Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży Itaka.Rafał Bolanowski (rafal.bolanowski@resinet.pl)
 
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA] - Aktualności Rzeszów

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

RZESZÓW. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł.  ...

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa - Aktualności Rzeszów

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa

RZESZÓW. Ukraińskie miasto Truskawiec zostało nowym miastem partnerskim stolicy innowacji. Umowę podpisano na Ukrainie.  ...

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa? - Aktualności Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku. ...

Cenne zwycięstwo na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów - Aktualności Rzeszów

Cenne zwycięstwo na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. MVP spotkania został Kawika Shoji. ...

Sprzęt do ratownictwa wodnego i ekwipunek dla ratowników górskich w rękach ukraińskich służb - Aktualności Rzeszów

Sprzęt do ratownictwa wodnego i ekwipunek dla ratowników górskich w rękach ukraińskich służb

RZESZÓW. Zacieśnia się współpraca pomiędzy polskimi i ukraińskimi służbami ratunkowymi.  ...

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem