Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego. Jak na razie nie znane są szczegóły inwestycji.

O inicjatywie utworzenia centrum tenisowego w Rzeszowie po raz pierwszy była mowa na ubiegłotygodniowym spotkaniu prezydenta z dyrektorami instytucji miejskich. Wiemy, że trwają rozmowy.

„Do nas zgłosili się pełnomocnicy pewnej firmy. Te rozmowy są bardzo, bardzo wstępne” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Jak na razie nie znamy ani możliwej lokalizacji inwestycji, jej specyfiki oraz kosztów z jakimi mogłaby się wiązać. Wiadomo natomiast, że teren gdzie znajdzie się centrum tenisowe musi zostać wyznaczony przez miasto.

„Na razie nie ma żadnych szczegółowych informacji” – dodaje Agnieszka Siwak-Krzywonos. Na pytanie, czy prezydent Tadeusz Ferenc jest za przyjęciem pomysłu słyszymy, że miasto jest zdecydowanie za podejmowaniem tego typu inwestycji.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z rekordowym wzrostem w segmencie cargo

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad dziesięciokrotny wzrost usług cargo w porównaniu z poprzednim rokiem odnotował Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. W październiku 2025 roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad milion towarów. To bezprecedensowy wynik.

Rzeszów

„Na Rynek marsz” - w sobotę możliwe utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w centrum miasta odbędzie się trening oraz marszobieg z 4-krotnym mistrzem olimpijskim - Robertem Korzeniowskim. W związku z wydarzeniem mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Tak ma wyglądać budynek „Biblioteki Nowej” w sercu Rzeszowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Schick Architekci z Rudy Śląskiej we współpracy z światowej sławy japońskim studiem Kengo Kuma & Associates zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na projekt „Biblioteki Nowej”. Nowoczesny obiekt ma stać się...

Reklama