Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Dachowanie busa na A4 w Terliczce. 47-letnia kobieta zginęła na miejscu

Dodano: 24.09.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Terliczka. W wyniku dachowania busa, śmierć poniosła 47-letnia kobieta. Utrudnienia w miejscu trwały prawie do godz. 21:00.

Dyżurny miejski otrzymał informację o tym zdarzeniu po godz. 15:30. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 51-letni kierowca busa marki Opel, jadąc autostradą A4 w kierunku Krakowa, w Terliczce z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewo na bariery energochłonne. Pojazd dachował.

Pomimo pomocy medycznej, na miejscu śmierć poniosła 47-letnia pasażerka opla. Kierowca z obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności niezbędne do wyjaśnienia przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin wieczornych.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. Przywrócono ruch w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Doszło do wypadku przy ul. Lwowskiej. Kierowcy podróżujący do Rzeszowa od strony Łańcuta stoją.

Rzeszów

Ratusz chce ruszyć z wypożyczalnią rowerów i skuterów od 1 kwietnia

RZESZÓW. Na ulicach ma pojawić się min. 100 rowerów klasycznych, min. 50 rowerów elektrycznych oraz min. 50 skuterów elektrycznych.

Rzeszów

Okrągła kładka nad al. Piłsudskiego do remontu. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Podczas remontu kładka będzie dostępna dla mieszkańców.

Rzeszów

Będą przerwy w przyjmowaniu wniosków o dowody osobiste. Wszystko w związku z e-Dowodami

RZESZÓW, POLSKA. Usługa ta włączona zostanie ponownie 4 marca.

Rzeszów

Rondo Pobitno będzie dwupoziomowe. Ratusz chce rozpocząć pracę w 2020 roku

RZESZÓW. „Będziemy iść w tym kierunku, aby powstał tunel” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej do okien domów mieszkalnych. Ponadto uszkodzili kilkanaście samochodów

RZESZÓW. Zatrzymani mężczyzni to 18- i 21-letni mieszkańcy Rzeszowa. 

Rzeszów

Nowe osiedle w Rzeszowie? Projekt uchwały pojawi się na najbliższej sesji

RZESZÓW. Radni o pomyśle będą debatować podczas wtorkowej sesji Rady Miasta. 

Reklama