Rzeszów - Czwartek, 23.07.2026
Reklama

Dachowanie samochodu osobowego na S19 w Świlczy

Dodano: 26.05.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum KMP w Rzeszowie

ŚWILCZA. Dziś rano na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Świlcza doszło do dachowania samochodu osobowego. Przez pewien czas kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Jak informowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do zdarzenia doszło po godz. 7:00 na 473. kilometrze trasy S19. Kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi, po czym pojazd dachował.

W wyniku zdarzenia zablokowane były pas wolny oraz pas awaryjny. Ruch odbywał się wyłącznie pasem szybkim.

Po godz. 9:00 Polskie Radio Rzeszów przekazało, że utrudnienia zostały zakończone, a droga w miejscu zdarzenia jest już w pełni przejezdna.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W weekend w Rzeszowie zamknięte ulice i utrudnienia w ruchu [MAPKI]

W Rzeszowie odbędą się Bieg na 5 km o puchar Pratt&Whitney oraz 7. PKO Maraton Rzeszowski.

Rzeszów

"Doktorzy clowni" będą dziś rozdawać uśmiechy w centrum miasta

Akcja pn. "Uśmiechnij się, podaj dalej" fundacji „Dr Clown” będzie prowadzona na rzeszowskim Rynku oraz ul. 3 Maja.

Rzeszów

Policjanci na skrzyżowaniach. Kolejny piątek z akcją "Przejazdne skrzyżowania"

RZESZÓW. Dziś kolejny piątek z policyjnymi patrolami na największych rzeszowskich skrzyżowaniach.

Rzeszów

W Rzeszowie wystawiono księgę kondolencyjną dedykowaną Kornelowi Morawieckiemu

RZESZÓW. W holu głównym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie wystawiona została księga kondolencyjna dedykowana zmarłemu Kornelowi Morawieckiemu.

Rzeszów

Kolejne dofinansowanie na zakup samochodów dla policji. Tym razem mowa o 180 tys. zł

RZESZÓW. Policja wystosowała wniosek o 180 tys. zł dofinansowania na zakup dwóch samochodów typu bus.

Rzeszów

W każdą środę tego roku bezpłatne porady i badania w NFZ

RZESZÓW. Aby skorzystać z porad oraz badań nie potrzebujemy żadnych dokumentów.

Rzeszów

Wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej w Google Maps uwzględni Rzeszów?

RZESZÓW. Ratusz zapewnia, że usługa zostanie wprowadzona w przyszłym roku.

Reklama