Rzeszów - Czwartek, 03.07.2025
Reklama

Derby Rzeszowa z ograniczoną liczbą kibiców. Będzie transmisja w TVP3

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.

Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN udzielił zgodę na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22 w ścisłym rygorze sanitarnym i z limitem kibiców.

Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22 odbędzie się piłkarski pojedynek pomiędzy drużynami Apklan Resovia i Stal Rzeszów. Zgodnie z wytycznymi, na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Mecz rozpocznie się o godz. 13:05.

Decyzją Zarządu Sekcji Piłki Nożnej na mecz mogą wejść tylko i wyłącznie osoby, które posiadają ważny karnet na mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020.
Reklama
„Pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze (kolejność ważności): Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym będzie decydowała data zgłoszenia.”  - czytamy w komunikacie na stronie CWKS Resovia.

Proces przyznawania wejściówek już się rozpoczął i potrwa do 18 czerwca do godz. 12:00.

Dla wszystkich kibiców, którzy będą mieli sposobności obejrzeć widowiska z trybuny, pozostaje bezpośrednia transmisja z meczu w TVP 3.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa zamieszkają pszczoły

RZESZÓW. Już wkrótce na dachu Galerii Rzeszów zamieszka niemal pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Od stycznia 2021 r. zmiany w gospodarce odpadami

RZESZÓW. Rady Miasta podjęła decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców. Na jakie zmiany muszą przygotować się Rzeszowianie?

Rzeszów

Trwają prace na stacji Rzeszów Główny. Do dwóch nowych peronów dołączy trzeci

RZESZÓW. Wykonawca realizuje prace przy peronie 3 oraz kontynuuje roboty w przejściu podziemnym.  Przy wiadukcie na ul. Batorego układane są tory.

Rzeszów

Rondo na Śródmieściu im. prof. Bartoszewskiego

RZESZÓW. Radni zdecydowali. Rondo na Staromieściu będzie nosić imię prof. Władysława Bartoszewskiego.

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Rzeszów

Na os. Słocina powstanie rondo. Ma pomóc w rozładowaniu korków

RZESZÓW. O rozpoczęcie inwestycji zabiegali rzeszowscy radni. 

Rzeszów

Parking wielopoziomowy na Podpromiu coraz bliżej

RZESZÓW. Siedem firm jest zainteresowanych stworzeniem projektu wielopoziomowego parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie. 

Reklama