Rzeszów - Poniedziałek, 20.10.2025
Reklama

Do końca roku przy Auchan będą dwie nowe ładowarki samochodów elektrycznych

Dodano: 19.03.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska. Dwie ładowarki AC znajdą się w Rzeszowie.

Nowe urządzenia GreenWay – szybkie ładowarki DC – zostaną zainstalowane na terenie Centrów Handlowych Auchan w Bielsku-Białej, Żorach, Mikołowie, Sosnowcu, Wałbrzychu, Piasecznie, Białymstoku, Rumi, Warszawie oraz w Płocku.

 Dodatkowo w Krasnem koło Rzeszowa GreenWay zamontuje 2 ładowarki AC. Ładowanie baterii pojazdu o pojemności 40 kWh do 80 proc. za pomocą szybkiej ładowarki w sieci GreenWay o mocy 50 kW zajmuje do 40 minut.

Warto dodać, że ładowarki GreenWay nie będą w mieście nowością, gdyż aktualnie funkcjonują już na parkingu Millenium Hall. Pozostałe ładowarki elektryczne w mieście możemy znaleźć m.in. przy WSPiA Rzeszowskiej Wyższej Szkole oraz na parkingu przy Podpromiu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc ogłasza żałobę. Przełożono uroczystości z okazji 665-lecia lokacji Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek i piątek (17 i 18 stycznia) dniami żałoby.

Rzeszów

Na Dworzysku pojawiła się nowa firma

RZESZÓW. Vissavi ma 16 sklepów firmowych w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc pojedzie na pogrzeb prezydenta Gdańska. W Ratuszu wystawią księgę kondolencyjną

RZESZÓW. „To jest trudne do wyobrażenia, to się nigdy nie powinno zdarzyć” – czytamy w liście kondolencyjnym do żony.

Reklama