Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Drugi eko-bazarek w Parku Papieskim. Tym razem w świątecznym klimacie

Dodano: 24.11.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W przyszłą sobotę, w Parku Papieskim po raz kolejny będzie można zakupić produkty bezpośrednio od lokalnych producentów. Tym razem wydarzenie będzie miało świąteczny charakter. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to idealne miejsce do zrobienia zakupów mikołajkowych.

Pierwsza edycja Podkarpackiego Bazarku odbyła się 21 października 2023 r. Wzięło w niej udział blisko 100 wystawców, a wśród nich m.in., serowarzy, wędliniarze, pszczelarze i rękodzielnicy.

2 Podkarpacki Bazarek odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w Parku Papieskim na parkingu od strony al. Armii Krajowej. Zakupy będzie można zrobić w godzinach od 8:00 do 14:00.

Na bazarku będzie można kupić smaczne i zdrowe produkty bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, warzywa i owoce na zimę, ręcznie robione ozdoby oraz świąteczne przysmaki.

Aktualnie trwają poszukiwania wystawców, którzy zaoferują swoje produkty podczas targu.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kradł rowery na terenie Rzeszowa. Jest już w rękach policji

RZESZÓW. 18-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany w sprawie kradzieży kilku rowerów. Młody mężczyzna przyznał się do winy. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

Rzeszów

Postępują prace przy rozbudowie rzeszowskiego „Elektronika” [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rozbudowa Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Ratusz informuje, że roboty prowadzone są bardzo sprawnie. Nie wykluczone, że inwestycja będzie gotowa wczesnej niż zakładano.

Rzeszów

Nowość na lotnisku w Jasionce. Technologia usprawniająca punktualność

RZESZÓW/JASIONKA. Na lotnisku w Jasionce wdrożono system Digital ATC Clearance (DCL), w celu poprawy punktualności przed sezonem Lato 2025. Rzeszów jest jednym z pięciu miast w Polsce, w których zastosowano tę technologię.

Rzeszów

Przez lata znęcał się nad żoną, w końcu ją zabił. Grzegorz J. z Lubeni usłyszał wyrok

RZESZÓW. 17 lat pozbawienia wolności – taki wyrok usłyszał Grzegorz J., który fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną, a w końcu ją zabił. Mężczyzna od ponad dwóch lat przebywa w areszcie....

Rzeszów

Przy ul. Cichej powstaje Podkarpackie Centrum Sportu Akademickiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa Podkarpackiego Centrum Sportu Akademickiego, które stanowi kolejny etap tworzenia uniwersyteckiego kompleksu sportowego. Wartość inwestycji to ponad 26 mln zł. Jak informuje biuro prasowe UR, prace idą zgodnie z harmonogramem.

Rzeszów

Uszkodził cztery auta w centrum Rzeszowa. Miało blisko 1,6 promila

RZESZÓW. 20-letni mieszkaniec Rzeszowa uszkodził cztery pojazdy, zaparkowane na jednym z parkingów w centrum miasta. Okazało się, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Przy dwudziestu rzeszowskich ulicach pojawiły się nowe latarnie

RZESZÓW. Blisko 160 tys. zł kosztował montaż nowego oświetlenia przy dwudziestu rzeszowskich ulicach. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn.: „Poprawa infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Rzeszowa”.

Reklama