Rzeszów - Piątek, 02.01.2026
Reklama

Dwa wypadki na ulicach Rzeszowa. 6 osób rannych i ucieczka z miejsca wypadku

Dodano: 02.12.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do obu wypadków doszło w niedziele w godzinach porannych. Łącznie do szpitala trafiło 6 osób, zaś sprawca wypadku przy ul. Kopisto zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 4.30. Kierujący peugeotem, 21-letni obywatel Ukrainy jadąc ulicą Podwisłocze w kierunku ul. Kwiatkowskiego na skrzyżowaniu z Al. Powstańców Warszawy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej Al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Rejtana, kierującej fordem transitem.

W wyniku zderzenia samochodów peugeot uderzył w słup sygnalizacji, a ford siłą odrzutu uderzył w mercedesa jadącego z przeciwnego kierunku. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca peugeota, jego pasażer oraz dwie osoby z forda, 40-letnia kierująca i 42-letni pasażer. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Reklama
10 minut później do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Podwisłocze z ul. Kopisto. Kierujący BMW, jadąc pod prąd ul. Kopisto w kierunku centrum, doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Renault Safrane. 30-letni kierowca renaulta skręcał w lewo z ul. Kopisto w ul. Podwisłocze.

Po zdarzeniu kierowca oraz pasażer BMW pieszo zbiegli z miejsca zdarzenia. W wypadku ranni zostali kierujący renaultem oraz jego pasażerka. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Wieczorem funkcjonariusze zatrzymali  29-latka, który uczestniczył w zdarzeniu.

Szczegółowe okoliczności obydwóch zdarzeń wyjaśniają teraz policjanci z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym rzeszowskiej komendy.

Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego ma powstać przy ul. Dołowej. Zamek na cele kultury

RZESZÓW. W ciągu trzech lat przy ul. Dołowej ma powstać nowy gmach Sądu Okręgowego. Obecna siedziba sądu, czyli Zamek Lubomirskich, zostanie przeznaczona na cele kultury.

Rzeszów

Rewitalizacja parku przy ul. Wieniawskiego na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy odnowie parku na rzeszowskim osiedlu Zalesie dobiegają końca. - Inwestycja jest już praktycznie na finiszu, w marcu odbędzie się odbiór prac – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami rzeszowskich osiedli

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek rozpoczyna cykl spotkań obywatelskich pod hasłem „RzeszówToMY”. Pierwsze odbędzie się z mieszkańcami osiedli: Miłocin, Miłocin Św. Huberta i Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Trwa rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja o wartości ponad 5,5 mln zł ma być gotowa w sierpniu br. Zobaczcie zdjęcia z budowy.

Rzeszów

Nocne poszukiwania 34-latka z powiatu rzeszowskiego zakończone sukcesem

RZESZÓW. 30 policjantów oraz pies służbowy brało udział w całonocnych poszukiwaniach 34-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna w sobotę wieczorem zgubił się w lesie i nie potrafił odnaleźć drogi do domu. 

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Rusza rekrutacja na semestr letni w Rzeszowie

RZESZÓW. Nabór potrwa do 27 lutego. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie i są bezpłatne.

Rzeszów

Pieniądze na pomoc żywnościową dla najuboższych mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto podpisało jubileuszową, dwudziestą już umowę z Podkarpackim Bankiem Żywności. Na pomoc żywnościową dla potrzebujących mieszkańców Rzeszowa przekazane zostało 50 tys. zł.  

Rzeszów

W weekend w Rzeszowie halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce

RZESZÓW. Blisko 1000 zawodników wystartuje w halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Trzydniowe zawody rozpoczną się w piątek w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym przy ul. Cichej.

Reklama