Rzeszów - Niedziela, 26.04.2026
Reklama

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. Nie żyje 77-letni mężczyzna

Dodano: 24.11.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Do dwóch poważnych wypadków z udziałem pieszych doszło wczoraj w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich zginął 77-letni mężczyzna.

Po godz. 16:00 w Dynowie, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, 50-latek kierujący audi, potrącił przechodzącego przez jezdnię 77-letniego mieszkańca tej miejscowości. Niestety, życia pieszego nie udało się uratować, zmarł na miejscu wypadku. Kierowca audi był trzeźwy.

Drugie zdarzenie miało miejsce przed godz. 18:00 na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Rzeszowa, potrącił 20-letniego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Ranny pieszy z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. I w tym przypadku kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Rzeszów

FOTO. Strajk rolników w Rzeszowie. Utrudnienia na obwodnicy

RZESZÓW. Od rana traktory wjeżdżają do Rzeszowa. O godz. 11:00 protestujący rolnicy zgromadzą się przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Odwołana wystawa fotografii Chrisa Niedenthala odbędzie się w innym miejscu

RZESZÓW. Dyrekcja rzeszowskiego „plastyka” odwołała wystawę fotografii Chrisa Niedenthala. Organizatorzy znaleźli nowe miejsce.

Rzeszów

MKS zawiesza część kursów

RZESZÓW. W związku z wprowadzeniem od 16 października br. nauki zdalnej w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych, autobusy MKS będą kursować z ograniczeniami.

Rzeszów

WSPiA zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Bez udziału zaproszonych gości, studentów i pracowników – tak wyglądała w tym inauguracja 26. roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu.

Rzeszów

Zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 19 do 23 października 2020 r. na terenie miasta odbędzie się zbiórka odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Nowe limity pasażerów w MPK. Ile osób wsiądzie do autobusu?

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od dziś nowymi zasadami, autobusami może podróżować ograniczona liczba osób. Ile pasażerów może wsiąść do poszczególnych modeli pojazdów rzeszowskiej komunikacji miejskiej?

Reklama