Rzeszów - Poniedziałek, 26.05.2025
Reklama

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W programie, m.in. foodtruck, napoje, lody, pokazy rękodzieła i aerografu, wystawa starych aut, pokaz amerykańskich samochodów typu “muscle cars”. Salony Harley-Davidson Rzeszów oraz Surron Rzeszów zaoferują jazdy testowe jednośladami i promocje, a salon Yamaha Rzeszów specjalne oferty na odzież oraz akcesoria. Tego dnia odbędzie się również premiera GOC Wear - nowej kolekcji linii odzieżowej Game Over Cycles.

Szczególną atrakcją będzie przygotowany specjalnie na ten dzień rajd. Obejmie on lokalne atrakcje turystyczne, takie jak wystawę motocykli w Cyziówce, Park Historyczny Blizna czy ekspozycję historyczno-dydaktyczną przy Górze Śmierci. Każdy uczestnik rajdu otrzyma zniżki na bilety w poszczególnych punktach przejazdu, a także szansę na wygranie nagród, które będą rozlosowane w loterii przygotowanej przez organizatorów dla uczestników rajdu. Trasa rajdu będzie udostępniana w dniu rajdu zarówno w formie fizycznej (mapka), jak i elektronicznej (link). Zapisy na rajd będą prowadzone w godzinach o 10:00-11:00.
Reklama
Dzień Otwarty Game Over Cycles odbędą się w sobotę, 23 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Rzeszów

Rzeszów z największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych. Prezydent: "chcemy podwyższać ten wskaźnik"

RZESZÓW. Według badań Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, dotyczących terenów zieleni w największych polskich miastach, Rzeszów cechuje się największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW. ZTM uruchomi dziesięć specjalnych linii autobusowych. Większość połączeń będzie odbywać się co 20 minut.

Rzeszów

35 mln dla Rzeszowa w ramach Polskiego Ładu

RZESZÓW. Przebudowa ul. Warszawskiej oraz termomodernizacja budynków przedszkolnych i szkolnych to inwestycje, jakie powstaną za 35 mln zł, które Rzeszów otrzymał z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych.

Rzeszów

Rzeszowskie PSZOKi w piątki będą nieczynne

RZESZÓW. Od 1 listopada br. do 31 marca przyszłego roku Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będą czynne we wtorki, czwartki i soboty.

Reklama