Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Dzień otwarty Podkarpackiego Oddziału NFZ w Rzeszowie

Dodano: 31.07.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. 2 sierpnia w rzeszowskim oddziale NFZ będą dni otwarte. Porad udzielać będzie personel Klinicznego Szpitala Nr 1 im Chopina.

Podkarpacki Oddział NFZ w Rzeszowie z okazji przypadającego w dniach 1-7 sierpnia „Światowego Tygodnia Karmienia Piersią” w dniu 2 sierpnia b.r. w piątek w godz. 10-14 organizuje dzień otwarty.

W trakcie akcji będzie można skorzystać z bezpłatnych porad na temat laktacji, karmienia piersią oraz zalet wynikających z działania w naszym województwie Banków Mleka.

Porad będzie udzielał lekarz specjalista neonatolog oraz położne z kompetencjami udzielania porad laktacyjnych - doradcy laktacyjni (personel Klinicznego Szpitala Nr 1 im Chopina w Rzeszowie).
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody. Ogłoszenie dotyczy mieszkań przy 11 ulicach

RZESZÓW. Przerwa w dostanie potrwa od godz. 8 do godz. 15.00.

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Reklama