Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Dzisiaj ostatnia kolejka PlusLigi. Asseco Resovia Rzeszów zagra z Cerrad Czarni Radom

Dodano: 19.03.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W meczu 26. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii w hali Podpromie podejmie drużynę Cerrad Czarnych Radom.

Wtorkowy pojedynek będzie ostatnim w fazie zasadniczej zespołu Asseco Resovii. Po piątkowej porażce z zespołem Cuprum Lubin rzeszowianie definitywnie stracili szansę na grę w najlepszej szóstce. Zwycięstwo we wtorkowym pojedynku zapewni podopiecznym Gheorghe Cretu walkę o siódmą lokatę.

Zespoły z Rzeszowa i Radomia mierzyły się ze sobą w na zakończenie pierwszej rundy. Pojedynek w radomskiej hali zakończył się zwycięstwem Asseco Resovii, która przerwała serię zwycięstw gospodarzy. Podopieczni Gheorghe Cretu zanotowali wygraną 3:1, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Damian Schulz.

Rzeszowski atakujący zdobył w tym pojedynku aż 28 punktów, swoje cegiełki do zwycięstwa dołożyli także Mateusz Mika, Rafał Buszek i David Smith, którzy punktowali aż ośmiokrotnie blokiem. Po drugiej stronie siatki najlepszym zawodnikiem był Wojciech Żaliński, który na swoim koncie zapisał 22 oczka.

Wtorkowy mecz będzie ostatnim pojedynkiem w fazie zasadniczej dla zespołu Asseco Resovii. Podopieczni Gheorghe Cretu swój pojedynek rozpoczną o godz. 20:30.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy rektor Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie przejął władzę rektorską

RZESZÓW. Nowy rektor zamierza z Politechniki stworzyć uczelnię, która będzie motorem napędowym nie tylko w regionie podkarpacia.

Rzeszów

Uszkodziła auto przy ul. Lwowskiej i odjechała. Miała ponad 3 promile

RZESZÓW. Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu, uszkodziła zaparkowany samochód, a gdy dowiedziała się, że poszkodowany wezwał policję, odjechała z miejsca zdarzenia.

Rzeszów

Podpisano umowę na przebudowę budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana

RZESZÓW. Inwestycja ma być zakończona w 2021 r. Jej koszt to blisko 16,5 mln. zł  

Rzeszów

Dwie nowe ulice w Rzeszowie: ul. ks. Andrzeja Rabija i ul. Jana Welca

RZESZÓW. Radni zaakceptowali projekty uchwał dotyczące nadania nazw dwóm rzeszowskim ulicom.

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Reklama