Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Dzisiaj ostatnia kolejka PlusLigi. Asseco Resovia Rzeszów zagra z Cerrad Czarni Radom

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W meczu 26. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii w hali Podpromie podejmie drużynę Cerrad Czarnych Radom.

Wtorkowy pojedynek będzie ostatnim w fazie zasadniczej zespołu Asseco Resovii. Po piątkowej porażce z zespołem Cuprum Lubin rzeszowianie definitywnie stracili szansę na grę w najlepszej szóstce. Zwycięstwo we wtorkowym pojedynku zapewni podopiecznym Gheorghe Cretu walkę o siódmą lokatę.

Zespoły z Rzeszowa i Radomia mierzyły się ze sobą w na zakończenie pierwszej rundy. Pojedynek w radomskiej hali zakończył się zwycięstwem Asseco Resovii, która przerwała serię zwycięstw gospodarzy. Podopieczni Gheorghe Cretu zanotowali wygraną 3:1, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Damian Schulz.

Rzeszowski atakujący zdobył w tym pojedynku aż 28 punktów, swoje cegiełki do zwycięstwa dołożyli także Mateusz Mika, Rafał Buszek i David Smith, którzy punktowali aż ośmiokrotnie blokiem. Po drugiej stronie siatki najlepszym zawodnikiem był Wojciech Żaliński, który na swoim koncie zapisał 22 oczka.

Wtorkowy mecz będzie ostatnim pojedynkiem w fazie zasadniczej dla zespołu Asseco Resovii. Podopieczni Gheorghe Cretu swój pojedynek rozpoczną o godz. 20:30.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeźba Jana Pawła II wkrótce stanie w Parku Papieskim. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Na terenie Parku Papieskiego, w miejscu pamiątkowego głazu już wkrótce stanie pomnik Jana Pawła II. Miasto wybrało właśnie wykonawcę inwestycji.

Rzeszów

Policjanci na rowerach patrolują ulice i tereny rekreacyjne w Rzeszowie

RZESZÓW. Będą m.in. czuwać na bezpieczeństwem rowerzystów oraz kontrolować przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Rzeszów

Podpisano list intencyjny w sprawie budowy monorail w Rzeszowie

​RZESZÓW. Ratusz podjął kolejny krok w sprawie budowy elektrycznej kolejki jednotorowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.

Rzeszów

LOT wznawia połączenia krajowe

LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.

Rzeszów

Więcej pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej

​RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego zwiększa limit pasażerów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wieniawskiego na finiszu

RZESZÓW. Dobiega końca trzyetapowy remont ul. Wieniawskiego. Trwają prace wykończeniowe i porządkowe.  Nowa droga usprawni komunikację pomiędzy osiedlami Słocina i Zalesie.

Reklama