Rzeszów - Piątek, 30.05.2025
Reklama

Egzotyczna niedziela w Jasionce. Największe targi terrarystyczno-akwarystyczne z botaniką

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce stanie się niezwykłym miejscem pełnym egzotycznych zwierząt i roślin terrariowych oraz akwariowych. Gady, płazy, stawonogi, ryby akwarystyczne, ślimaki, itp.  - wszystkie te okazy i wiele więcej będzie można zobaczyć w ramach wydarzenia pn. Exotic Fest.

Główną częścią Exotic Fest będzie Targi terrarystyczne. Najbardziej znani, polscy wystawcy i hodowcy, przyjadą do Jasionki z najciekawszymi okazami gadów, płazów, mięczaków oraz różnymi rodzajami stawonogów - będą pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. W ofercie znajdą się również terraria, ich wykończenia oraz wyposażenia.

Wśród akwarystów będą hodowcy popularnych gatunków ryb, choć nierzadko w unikatowych odmianach. Raki, krewetki, ślimaki wodne to również bywalcy strefy akwarystycznej Exotic Fest. Nie zabraknie pokarmów, preparatów, elementów wyposażenia akwariów oraz roślin do różnego rodzaju zbiorników wodnych.
Reklama
W ofercie botanicznej, mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów. Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2024 od godz. 10:00 do 16:00 w G2A Arena w Jasionce k/Rzeszowa. Bilety do nabycia m.in. na stronie internetowej G2A Areny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Rolnicy zablokują DK97 i dwa ronda w Rzeszowie na 24 godziny

RZESZÓW. Lider ruchu społecznego Agrounia, Michał Kołodziejczak zapowiedział blokady dróg w całej Polsce, w tym również w Rzeszowie. Strajki odbędą się w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Wtargnął do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze. Miał ponad 6 promili alkoholu

RZESZÓW. Policjanci z oddziału prewencji KMP w Rzeszowie podjęli nietypową interwencję w jednym z mieszkań na osiedlu Kmity w Rzeszowie.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na ul. Świadka. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej

RZESZÓW. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej na osiedlu Nowe Miasto. W sobotę (21 sierpnia) wyłączony z ruchu będzie jednokierunkowy odcinek ul. Witolda Świadka.

Reklama