Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

Elektromarket popularnej sieci otwiera się w galerii handlowej przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl
Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Galeria handlowa Viva Park ma nowego najemcę. To elektromarket popularnej polskiej sieci Media Expert. Otwarcie sklepu odbędzie się w najbliższy czwartek.

Media Expert to czwarty najemca w otwartej w ubiegłym roku galerii handlowej przy ul. Przemysłowej 26. W obiekcie o powierzchni 2800 m2 znajdują się już sklepy trzech popularnych marek: Biedronka w najnowszym formacie, Rossmann i Pepco.

Elektromarket zajmie powierzchnię blisko 500 m2. - Na łącznej powierzchni 496 m2 zaprezentujemy bogatą ofertę najnowszych urządzeń segmentu RTV, AGD oraz Multimediów – czytamy w komunikacje Media Expert.

Otwarcie zaplanowano na czwartek, 20 listopada o godz. 8:00. Z tej okazji sieć przygotowała specjalną gazetkę z wyjątkowymi ofertami cenowymi na kilkadziesiąt produktów, w tym m.in. telewizory, laptopy, telefony komórkowe, małe i duże AGD czy akcesoria dla graczy.

Pierwszych 30 klientów będzie mogło kupić czajnik za 5 zł.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Wracają kursy autobusów MPK pod wiaduktem na ul. Batorego

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...

Reklama