Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Elektromarket popularnej sieci otwiera się w galerii handlowej przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl
Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Galeria handlowa Viva Park ma nowego najemcę. To elektromarket popularnej polskiej sieci Media Expert. Otwarcie sklepu odbędzie się w najbliższy czwartek.

Media Expert to czwarty najemca w otwartej w ubiegłym roku galerii handlowej przy ul. Przemysłowej 26. W obiekcie o powierzchni 2800 m2 znajdują się już sklepy trzech popularnych marek: Biedronka w najnowszym formacie, Rossmann i Pepco.

Elektromarket zajmie powierzchnię blisko 500 m2. - Na łącznej powierzchni 496 m2 zaprezentujemy bogatą ofertę najnowszych urządzeń segmentu RTV, AGD oraz Multimediów – czytamy w komunikacje Media Expert.

Otwarcie zaplanowano na czwartek, 20 listopada o godz. 8:00. Z tej okazji sieć przygotowała specjalną gazetkę z wyjątkowymi ofertami cenowymi na kilkadziesiąt produktów, w tym m.in. telewizory, laptopy, telefony komórkowe, małe i duże AGD czy akcesoria dla graczy.

Pierwszych 30 klientów będzie mogło kupić czajnik za 5 zł.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny w nowej lokalizacji [PROGRAM]

RZESZÓW. Nie na rzeszowskim Rynku, a na terenie przy fontannie multimedialnej odbędzie tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Zobaczcie, jak prezentuje się niezwykle bogaty program wydarzenia.

Rzeszów

1 kwietnia startuje sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ostatnie przygotowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wtorek, 1 kwietnia rozpocznie się sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ogródki pozostaną tam do końca października.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa powstała łąka krokusowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W samym centrum Rzeszowa powstał krokusowy dywan utworzony z tysięcy kwiatów. Projekt powstała w ramach programu „Zielony Fundusz dla Rzeszowa”.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł Europejskiego Miasta Sportu. Powstała specjalna strona internetowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił specjalną stronę internetową dedykowaną wszelkim informacjom związanym z przygotowaniami do walki o tytuł Europejskiego Miasta Sportu.

Rzeszów

Zmiany organizacyjne w Rzeszowskich Piwnicach. Nowa, krótsza trasa

RZESZÓW. W związku z trwającymi pracami w północno-zachodniej części Rynku, od piątku 28 marca w Rzeszowskich Piwnicach wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne. Zwiedzający będą korzystali z nowej, skróconej trasy.

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Rzeszów

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

Rzeszów

5 ofert w przetargu na remont wiaduktu w Krasnem

KRASNE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargu na remont wiaduktu na drodze krajowej nr 94 w Krasnem.

Reklama