Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Finał loterii meldunkowej "Rzeszów to My"

Dodano: 02.02.2022 r.

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Kolejni nowi mieszkańcy Rzeszowa odebrali nagrody w loterii meldunkowej „Rzeszów to My”.  Nagrodę główną, samochód marki Hyundai, zdobyła Pani Agnieszka Prucyk, mieszkająca wcześniej w Pruchniku.

We wtorek, na rzeszowskim Rynku odbył się finał loterii meldunkowej „Rzeszów to My”. Wręczono nagrodę główną oraz ostatnie nagrody rzeczowe rozlosowane 19 stycznia, w czwartym losowaniu dodatkowym.

Nagrodę I stopnia (laptop) otrzymał Paweł Piędel, który mieszkał wcześniej w Jeżowem. Nagrodę II stopnia (hulajnoga) wylosował Kostiantyn Kolomak, który przeprowadził się do Rzeszowa ze Lwowa, natomiast nagrodę III stopnia (smartwatch) zdobyła Katarzyna Surowiec z Palikówki.

Samochód Hyundai i20 wylosowała pani Agnieszka Prucyk, która do Rzeszowa przeprowadziła się z Pruchnika. – Już od jakiegoś czasu jestem związana z Rzeszowem. Tutaj studiowałam i po ślubie z mężem postanowiliśmy, że tutaj chcemy mieszkać – mówi zdobywczyni głównej nagrody.

– To najprzyjemniejszy moment loterii – wręczanie nagród, tym bardziej, że dzisiaj oddajemy nagrodę główną - auto. Planujemy kolejne loterie. Bardzo się cieszymy z ich dużej popularności. Nagrodę główną wylosowaliśmy 19 stycznia w rocznicę lokacji miasta. Cieszę się, że osoby nagrodzone stały się mieszkańcami miasta – mówi Kamil Czyż, dyrektor Wydziału Marki Miasta, Współpracy Gospodarczej i Turystyki.

Loteria meldunkowa „Rzeszów to My” skierowana była do nowych mieszkańców Rzeszowa, którzy zameldowali się w mieście do końca 2021 r. Jej zadaniem było zachęcenie rzeszowian do oficjalnego zameldowania się w mieście, pielęgnowanie relacji z mieszkańcami, nagradzanie za lojalne, realne wsparcie (mieszkańcy formalnie odprowadzają np. podatki), a także pokazanie walorów nowoczesnego miasta.
Reklama
W całej loterii do wygrania były: 4 laptopy, 4 hulajnogi elektryczne, 4 smartwatche oraz samochód osobowy Hyundai i20. Wartość całej puli nagród w loterii wyniosła ponad 105 tysięcy złotych.

– Opłaca się w Rzeszowie zameldować się. Nie tylko dlatego, że można wygrać te wspaniałe nagrody, ale też dlatego, że z tym wiąże się wiele korzyści. Dzięki temu, że mieszkańcy meldują się w miejscu, gdzie mieszkają, my otrzymujemy udział w podatkach i możemy sfinansować nie tyko takie nagrody, ale przede wszystkim drogi, szkoły, przedszkola, to wszystko co służy nam, aby jakość życia w naszym mieście się podwyższała. Dzięki temu wszyscy jesteśmy bogatsi, bo możemy te podatki w miasto inwestować. Rzeszów jest miastem otwartym, rozwojowym, są tu duże możliwości znalezienia pracy. Jeśli chcemy, aby oferował jeszcze lepsze usługi sportowe, kulturalne, to właśnie rozliczajmy się tutaj, bo w tym celu potrzebujemy tych podatków. Aby to podkreślić, organizujemy loterie. Zachęcamy w ten sposób do meldowania w mieście – mówił podczas rozdania nagród Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Fotorelacja z otwarcia przebudowanej ul. Grunwaldzkiej

W niedzielę, 8 września odbyło się oficjalne otwarcie przebudowanej ulicy Grunwaldzkiej. Z tej okazji miasto przygotowało szereg atrakcji dla mieszkańców. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Rzeszów

Trwa przebudowa chodników w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Trwają prace związane z przebudową chodnika przy ul. Matejki i Słowackiego. Inwestycję realizuje firma OBO Polska, odpowiedzialna za remont ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie, wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami miasta w ramach cyklu #RzeszówToMy. Podczas spotkań poruszane będą tematy zrealizowanych inwestycji, bieżących sprawy dotyczących osiedli oraz planów na przyszłość.

Rzeszów

Senioralia Rzeszowskie. Ponad 50 wydarzeń dla starszych mieszkańców [PROGRAM]

RZESZÓW. Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie zainauguruje koncert Majki Jeżowskiej na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Oficjalne otwarcie zmodernizowanej ul. Grunwaldzkiej. Będą atrakcje

RZESZÓW. - W końcu mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na oficjalne otwarcie nowej, zmodernizowanej, zazielenionej ulicy Grunwaldzkiej! – napisał w mediach społecznościowych Konrad Fijołek, Prezydent Rzeszowa. - Mam wielką nadzieję, że...

Rzeszów

Od października nowe połączenie z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Łotewskie narodowe linie lotnicze Air Baltic debiutują w Jasionce i uruchamiają nowe połączenie z podrzeszowskiego lotniska.

Rzeszów

Dzwonnica na placu Wolności gotowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się budowa dzwonnicy Dzwonu Niepodległości na rzeszowskim placu Wolności. Koszt inwestycji to blisko 275 tys. zł.

Rzeszów

Happening ekologiczny w Parki Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. "Nowe życie odpadów" - pod takim hasłem już w najbliższą sobotę odbędzie się Happening Ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Reklama