Rzeszów - Sobota, 05.07.2025
Reklama

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” - pod takim hasłem odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie naszą fotorelację z rzeszowskiego Rynku.

31. Finał WOŚP w Rzeszowie rozpoczął korowód wolontariuszy, przedstawicieli Związku Kynologicznego, uczestników Rajdu rowerowego w ramach finału WOŚP, Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji oraz Stowarzyszenia Sopelek Rzeszów, który z ulicy Zamkowej przeszedł na Rynek.

Tam na uczestników imprezy czekały między innymi pokazy psów, wozy bojowe i pożarnicze prezentowane przez Fundację Stalowa Historia, atrakcje Klubu Morsów Sopelek, malowanie buziek i brokatowe tatuaże, balony, a także warsztaty z serduszkowymi łapaczami snów, zawieszkami i przypinkami animowane przez Mini Brain Academy. 
Reklama
Nie zabrakło również koncertów. Na scenie wystąpili m.in. Aga Walczak, Małpa, Majka Jeżowska i Margaret. O godz. 20:00 odbyło się laserowe Światełko do Nieba w wykonaniu MultiVisual – finalistów V. edycji programu Mam Talent.

W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na walkę z sepsą. Fundacja planuje zakupić za zebrane podczas 31. Finału środki głównie specjalistyczne urządzenia do diagnozowania choroby.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszym dziale FOTO.resinet.pl
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wybrano wykonawcę ścieżki rowerowej przy al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Ścieżka rowerowa powstanie na odcinku od ul. Krakowskiej do ul. Osmeckiego.

Rzeszów

Pobili kierowcę, bo użył wobec nich klaksonu. Mężczyzn poszukuje rzeszowska policja

RZESZÓW. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.

Rzeszów

Game Over Cycles przenosi warsztat do Rzeszowa [FOTO]

RZESZÓW. Nowy warsztat jest zlokalizowany przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają poszukiwania 15-latki z Rzeszowa

RZESZÓW. Nastolatka w poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku, około godziny 19:30 wyszła z miejsca zamieszkania.

Rzeszów

Ul. Staroniwska będzie poszerzona

RZESZÓW. Ulica Staroniwska będzie wyremontowana w całości.

Rzeszów

Ile zapłacą klienci targowiska przy ul. Dworaka za korzystanie z miejsc parkingowych?

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczy nowo powstałych miejsc przy placu targowym.

Rzeszów

Radni PiS wnioskują o rozbudowę sześciu skrzyżowań

RZESZÓW. "To krok w kierunku usprawnienia organizacji ruchu w mieście”.

Reklama