Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

Dodano: 20.03.2020 r.

fot. facebook Centrum Medycznego w Łańcucie
fot. facebook Centrum Medycznego w Łańcucie
G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Dwa kardiomonitory oraz najpotrzebniejsze środki służące do ochrony personelu zakupi firma G2A.COM na potrzeby szpitala w Łańcucie. Swoją pomoc zaoferowali także przedsiębiorcy z Podkarpacia.

Oprócz sprzętu G2A razem z innymi firmami dostarczy szpitalowi im. Świętego Michała Archanioła w Łańcucie także wiele jednorazowych przedmiotów służących zarówno pacjentom, jak i personelowi.

Na apel G2A o przyłączenie się do akcji odpowiedziały również inne firmy działające w województwie podkarpackim. Udział już zadeklarowały specjalizujące się w technologiach informatycznych firmy PGS Software i Sagitum, producent kabli światłowodowych Fibrain, e-commerce Meble.pl, hotel Blue Diamond, właściciel N.G. Development Bartosz Cybulski, a na tym na pewno nie koniec. Rodzaj pomocy i dokładne zapotrzebowanie są teraz uzgadniane ze szpitalem w Łańcucie.

G2A planuje też wesprzeć placówki w innych miastach w Polsce.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Rzeszów

Rzeszów liderem rankingu "Miejsca Przyjazne Edukacji"

Rzeszów zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim znalazł się Lublin i Białystok.

Rzeszów

17 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej Policji

RZESZÓW. 12 policjantów i 5 policjantek zasili szeregi podkarpackiej policji. Dziś odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Rzeszów

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Rzeszów

W Rzeszowie odbędzie się Finał Pucharu Polskiej Ligi Tenisa

RZESZÓW. 32 najlepszych tenisistów z całego kraju weźmie udział w Finale Pucharu Polskiej Ligi Tenisa, który rozegrany zostanie na kortach Spin w Rzeszowie 28 i 29 marca 2020 r.

Rzeszów

Rzeszowskie uczelnie wprowadzają działania profilaktyczne w związku z koronawirusem

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska podejmują działania profilaktyczne, w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się koronawirusa.

Rzeszów

Rzeszowska grupa SPEED w akcji. Przejęto ponad 5000 paczek papierosów

46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany za posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych o wartości blisko 100 tys. zł.

Reklama