Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

Dodano: 20.03.2020 r.

fot. facebook Centrum Medycznego w Łańcucie
fot. facebook Centrum Medycznego w Łańcucie
G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Dwa kardiomonitory oraz najpotrzebniejsze środki służące do ochrony personelu zakupi firma G2A.COM na potrzeby szpitala w Łańcucie. Swoją pomoc zaoferowali także przedsiębiorcy z Podkarpacia.

Oprócz sprzętu G2A razem z innymi firmami dostarczy szpitalowi im. Świętego Michała Archanioła w Łańcucie także wiele jednorazowych przedmiotów służących zarówno pacjentom, jak i personelowi.

Na apel G2A o przyłączenie się do akcji odpowiedziały również inne firmy działające w województwie podkarpackim. Udział już zadeklarowały specjalizujące się w technologiach informatycznych firmy PGS Software i Sagitum, producent kabli światłowodowych Fibrain, e-commerce Meble.pl, hotel Blue Diamond, właściciel N.G. Development Bartosz Cybulski, a na tym na pewno nie koniec. Rodzaj pomocy i dokładne zapotrzebowanie są teraz uzgadniane ze szpitalem w Łańcucie.

G2A planuje też wesprzeć placówki w innych miastach w Polsce.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie. Jest szansa na rekord frekwencji [TRASA]

RZESZÓW. Do tegorocznego biegu zgłosiło się prawie 2000 osób. Jeżeli wszystkie dobiegną do mety, padnie rekord frekwencji rzeszowskiego biegu.

Reklama