Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W sobotę 13 kwietnia odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane przez producenta motocykli typu custom, firmę Game Over Cycles (GOC). Głównym punktem imprezy będzie Motobazar, a także dni otwarte, które odbędą się we wszystkich salonach zarządzanych przez firmę, czyli Harley-Davidson Rzeszów, Yamaha Rzeszów, a także warsztacie GOC.

Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Każdy chętny może przyjechać pod siedzibę firmy, gdzie będzie przygotowany specjalny plac, na którym można wystawić na sprzedaż swój motocykl, części, odzież, akcesoria lub inne przedmioty związane z motocyklami. Kupujący i wszyscy inni uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzystać z atrakcji przygotowanych z okazji dni otwartych zorganizowanych w poszczególnych salonach. GOC Harley-Davidson Rzeszów zaoferuje m.in. specjalne przeceny na odzież, podobnie jak GOC Yamaha Rzeszów, gdzie dodatkowo będzie można skorzystać z darmowych jazd próbnych na wszystkich modelach testowych marki Yamaha będących obecnie w ofercie salonu. Na miejscu będzie również dostępny catering przygotowany przez restaurację Lord Jack Rzeszów. Specjalnym wydarzeniem dnia będzie możliwość zwiedzenia warsztatu Game Over Cycles.
Reklama
„Nasz nowy warsztat w Rzeszowie uruchomiliśmy dopiero kilka miesięcy temu, ale już sporo się w nim dzieje i pracujemy obecnie nad kilkoma naprawdę dużymi projektami. Dzień otwarty warsztatu GOC organizujemy po raz pierwszy i będzie to wyjątkowa okazja by zobaczyć gdzie i jak budujemy nasze customy. Pokażemy jak nasza praca wygląda od środka i może nawet uchylimy rąbka tajemnicy odnośnie szczegółów niektórych projektów” – mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles.

Impreza odbędzie się w sobotę 13 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 w siedzibie firmy przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne badania i porady lekarskie na Rynku. W niedzielę Światowy Dzień Serca [PROGRAM]

Już w najbliższą niedzielę, Rzeszów dołączy do tysięcy miasta na całym świecie celebrując Światowy Dzień Serca. 

Rzeszów

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Rzeszów

Projekt PiS odnośnie placu targowego odchodzi w niebyt

RZESZÓW. Wniosek o usunięcie punktu wystosował Tomasz Kamiński, radny Rozwoju Rzeszowa.

Rzeszów

Ośmiu kierowców komunikacji miejskiej nie stawiło się do pracy. Ucierpieli pasażerowie linii 0A i 19

RZESZÓW. Z powodu niespodziewanej nieobecności kierowców w pracy nie wykonano siedmiu kursów.

Rzeszów

Krystyna Wróblewska chce wprowadzenia darmowej komunikacji w godzinach szczytu

RZESZÓW. Konferencja prasowa w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej 9 odbyła się w związku z wczorajszymi obchodami dnia bez samochodu

Rzeszów

Zbigniew Ziobro w Rzeszowie. Spotkanie dotyczyło przekazania Zamku Lubomirskich

RZESZÓW. W zamian za zamek miasto oddaje na rzecz Ministerstwa Sprawiedliwości tereny przy ul. Dołowej o powierzchni około 1,1 ha.

Rzeszów

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski.

Reklama