Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Gęste mgły na Podkarpaciu. IMGW wydał ostrzeżenie

Dodano: 05.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia, dotyczące gęstych mgieł i szadzi na terenie województwa podkarpackiego.

Alert obowiązuje od wtorku (5.11) od godz. 19:00 do środy (6.11) do godz. 11:00. Dotyczy wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.

Jak zapowiadają synoptycy „Prognozuje się gęste mgły, w zasięgu których widzialność miejscami wyniesie poniżej 200 m. Lokalnie mgły mogą osadzać szadź”.

Szczególną ostrożność należy zachować na drogach i chodnikach. Widzialność może być mocno ograniczona, a w niektórych miejscach nawierzchnia dróg może być śliska.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Reklama