Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 08.08.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W najbliższy weekend CH Plaza Rzeszów po raz kolejny organizuje giełdę winyli i płyt CD. W ofercie znajdzie się ponad 10 tys. tytułów.

Giełda muzyczna w CH Plaza Rzeszów to przedsięwzięcie cykliczne cieszące się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie to ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości. Wydarzenie z pewnością przyciągnie kolekcjonerów i pasjonatów muzyki szukających unikatowych kolekcji.

Giełda rozpocznie się w piątek 11 sierpnia i potrwa do soboty 12 sierpnia 2023 r. Stoiska z płytami zlokalizowane zostaną w atrium rzeszowskiej Plazy i będzie można je odwiedzać od godziny 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uszkodził biletomat w autobusie MPK. Poszukuje go policja

RZESZÓW. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego w autobusie MPK.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zwalnia rodziców z opłaty za żłobek

RZESZÓW. Rodzice dzieci uczęszczających do miejskich żłobków, będą zwolnieni z opłat za okres, w którym placówki są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Rzeszów

Bilet na autobus kupisz bezdotykowo. ZTM testuje nowe kasowniki

RZESZÓW. Szykują się duże zmiany w systemie płatności za bilety komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Reklama