Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 08.08.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W najbliższy weekend CH Plaza Rzeszów po raz kolejny organizuje giełdę winyli i płyt CD. W ofercie znajdzie się ponad 10 tys. tytułów.

Giełda muzyczna w CH Plaza Rzeszów to przedsięwzięcie cykliczne cieszące się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie to ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości. Wydarzenie z pewnością przyciągnie kolekcjonerów i pasjonatów muzyki szukających unikatowych kolekcji.

Giełda rozpocznie się w piątek 11 sierpnia i potrwa do soboty 12 sierpnia 2023 r. Stoiska z płytami zlokalizowane zostaną w atrium rzeszowskiej Plazy i będzie można je odwiedzać od godziny 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Rzeszów

Orkan „Sabina” powieje z prędkością 120 km/h. Ostrzeżenie 3. i 2. stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Orkan, nazwany przez Niemców „Sabina”, powieje na Podkarpaciu z prędkością sięgająca nawet 120 km/h.

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Rzeszów

Uchwała krajobrazowa w Rzeszowie jeszcze w tym roku? Urzędnicy miejscy mają taki plan

RZESZÓW. Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa rozpoczęło prace nad wprowadzeniem tzw. uchwały krajobrazowej, ograniczającej chaos reklamowy na terenie miasta. Projekt uchwały ma być przyjęty jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Niebawem rozpocznie się rekrutacja do szkół i przedszkoli miejskich [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto przygotowało harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i szkół podstawowych.

Reklama