Rzeszów - Wtorek, 01.07.2025
Reklama

Głogów Małopolski gra z Orkiestrą. Na mieszkańców czeka moc atrakcji

Dodano:

fot. Sztab WOŚP Głogów Małopolski
fot. Sztab WOŚP Głogów Małopolski
GŁOGÓW MŁP. Koncerty, licytacje, morsowanie, bezpłatne badania profilaktyczne – to tylko część atrakcji jakie przygotował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głogowie Małopolskim. W tym roku Orkiestra zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”.
 
Głogowski Finał WOŚP rozpocznie się już 21 stycznia. Tego dnia w hali sportowej przy szkole podstawowej odbędzie się turniej oldboyów.  Wydarzenia ramach WOŚP odbędą się również 28 stycznia. Na ten dzień zaplanowano: V GAF CUP, marsz na orientację oraz koncert zespołu Plain Notion.
 
Impreza finałowa odbędzie się 29 stycznia. W programie m.in. koncerty, zajęcia sportowe, bezpłatne badania profilaktyczne i wiele więcej. - W Głogowie Małopolskim zapewniamy dla mieszkańców moc atrakcji tak, aby zebrać jak największą kwotę na orkiestrowy cel. Oprócz wydarzeń sportowych i koncertowych odbędą się również liczne licytacje. Licytujemy również na allegro, np. lot motolotnią nad Krosnem lub koszulkę ZKS Stali Rzeszów – informuje sztab WOŚP w Głogowie Małopolskim.
 
Poniżej szczegółowy program 31. Finału WOŚP w Głogowie Małopolskim:
 
21 stycznia

 
- HALOWY TURNIEJ OLDBOYÓW – 09:00 – 13:00 – Hala Sportowa przy Szkole Podst. w Głogowie Młp.
 
28 stycznia
 
-  V GAF CUP – Gramy dla WOŚP –   09:00 – 13:00 – Hala Sportowa przy Szkole Podst. w Głogowie Młp.
 
- Marsz na orientację – 11:00 – start przy wiacie ogniskowej naprzeciwko OSiR w Głogowie Małopolskim ul. Parkowa 15
 
Reklama
- Koncert Plain Notion – Acoustic Megadeth Tribute Band  - Restauracja Garnizona  - godz. 19:00
 
29 stycznia
 
- Bieg – Piątka z Morsowaniem  dla WOŚP – okolice Stawów i Hubertówki ul. Parkowa 7
- start godz. 9:00
- morsowanie  - 10:00
- dekoracja, biesiada, wspólna integracja – ciepły posiłek i coś z grilla – 10:30
- przejażdżki quadami  w okolicy parkingu przy basenie
 
- Dzień z Are You Ready – ul. Kościuszki 2
- Tabata z Agnieszką Zawadzką  - 9:00
- Nordic Walking z Agnieszką Zawadzką – 10:00
- Step Choreo z Elą Pisarek – 10:30
- Pilates z Alicją Klich – 11:30
- prezenty w postaci smyczy Klubowej dla uczestników, ciepły posiłek, kawa, herbata.  
 
- Spotkajmy się i wspólnie zrobimy "Serce z ludzi " - godz.  15:00 – fontanna na Rynku
 
- Autobus Profilaktyczny CM Medyk – 12:00 – 16:00 – Rynek
- Badanie znamion skórnych
- Pomiar ciśnienia
- Pomiar glukozy
- Badanie wzroku
- Instruktaż z  pierwszej  pomoc.
 
  Start Finału  - Restauracja Garnizona
- MiK Acoustic – koncert duetu akustycznego -  godz.16:00 
- Licytacje – godz.16:30
- Iron Head – acoustic live – godz.20:00
- Licytacje  - ciąg dalszy aż do wyczerpania zapasów
 
Akcje podczas Finału:
- Dajmy  "Nowy Dom" Pluszakom
- Mini Antykwariat – „Płyty książki z drugiej ręki”
- Słodkie Pakiety – ciasta ciasteczka.
 
Gorący BUFET z grilla i nie tylko...


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Reklama