Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Groźna kolizja na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Mieszka I. Dostawczak przewrócił się na bok

Dodano: 29.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnie wyglądającej porannej kolizji na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Mieszka I w Rzeszowie. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów, jeden z nich przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło po godz. 8:00. Funkcjonariusze drogówki ustali wstępne okoliczności kolizji. Z ich relacji wynika, że 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc al. Niepodległości w kierunku al. Armii Krajowej, wjechał na skrzyżowanie z ul. Mieszka I na czerwonym świetle i zderzył się z prawidłowo jadącym dostawczym renault. Siła uderzenia była na tyle silna, że renault przewróciło się na bok.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny,. Badanie alkomatem wykaząło, że kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci ukarali 28-latka mandatem w wysokości 1500 zł i 15 punktami karnymi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Reklama