Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Groźna kolizja na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Mieszka I. Dostawczak przewrócił się na bok

Dodano: 29.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnie wyglądającej porannej kolizji na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Mieszka I w Rzeszowie. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów, jeden z nich przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło po godz. 8:00. Funkcjonariusze drogówki ustali wstępne okoliczności kolizji. Z ich relacji wynika, że 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc al. Niepodległości w kierunku al. Armii Krajowej, wjechał na skrzyżowanie z ul. Mieszka I na czerwonym świetle i zderzył się z prawidłowo jadącym dostawczym renault. Siła uderzenia była na tyle silna, że renault przewróciło się na bok.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny,. Badanie alkomatem wykaząło, że kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci ukarali 28-latka mandatem w wysokości 1500 zł i 15 punktami karnymi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zagra zaległe spotkanie w Sosnowcu

RZESZÓW. W czwartek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają w Sosnowcu mecz z MKS-em Będzin. 

Rzeszów

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

RZESZÓW. Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w  15 grudnia b r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00.

Rzeszów

Na dofinansowanie z programu "Maluch+" mogą liczyć również placówki niepubliczne

RZESZÓW, POLSKA. Na realizacje programu w 2020 roku w Polsce przeznaczono kwotę 400 mln zł.

Rzeszów

15 grudnia zmiana rozkładu jazdy dla przewozów regionalnych na Podkarpaciu

RZESZÓW. Z siatki połączeń na Podkarpaciu zniknie 8 połączeń.

Rzeszów

104 osoby ze stypendium od marszałka województwa podkarpackiego

RZESZÓW. Najpopularniejszym kierunkiem studiów był kierunek lekarski (37 os.) oraz lotnictwo i kosmonautyka (23 os.)

Rzeszów

28-latek wyskoczył z 10 piętra na ul. Sportowej. Sprawą zajmie się prokuratura

RZESZÓW. Z 10. piętra bloku przy ul. Sportowej 2 wyskoczył mężczyzna. 28-latek zginął na miejscu.

Reklama