Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Harley on Tour w Rzeszowie. Bezpłatne jazdy motocyklami Harley-Davidson i wiele atrakcji

Dodano:

fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
RZESZÓW. Już po raz czwarty salon GOC Harley-Davidson Rzeszów organizuje „Harley on Tour”. Rzeszowska edycja HOT to dwudniowy piknik motocyklowo-rodzinny połączony z wieloma atrakcjami. ​Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 30 i 31 lipca 2022 r. przy ul. Ludwika Chmury 4.
 
„Harley on Tour” to cykl imprez organizowany przez amerykańską firmę w całej Europie. Podczas wydarzeń pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. Na imprezę przyjeżdża ciężarówka wypełniona 13 maszynami H-D z bieżącego rocznika, pośród których znajduje się najnowszy produkt firmy, model Harley-Davidson® Nightster™ .
 
- Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji telefonicznie lub osobiście w salonie – informuje Krzysztof Bienkiewicz z GOC Harley-Davidson Rzeszów.
 
Reklama
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem organizatorzy HOT przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne Motogrill, lody, a także napoje i przekąski z baru GOC. Na imprezie obecny będzie również DJ.

Salon H-D Rzeszów przygotował także atrakcje produktowe: obniżki cen do 30% na cały asortyment produktów H-D oraz 10% zniżki na odzież z kolekcji GOC Wear.

„Harley on Tour 2022” odbędzie się w dniach 30 – 31 lipca 2022 w godz. 10:00 – 18:00 na terenie salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza kiermasz wielkanocny w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Od 27 do 29 marca 2024 r. w CH Plaza odbędzie się Kiermasz Wielkanocny.  Wystawcy zaoferują regionalne produkty. Na stoiskach znajdą się m.in. wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe...

Rzeszów

Obok stacji Rzeszów Staroniwa powstała hala serwisowa Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Oficjalnie oddano do użytku halę, w której serwisowany będzie tabor Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Koszt inwestycji to ponad 167 mln zł.

Rzeszów

Przebudowa ul. Załęskiej. Prace rozpoczną się lada dzień

RZESZÓW. Dziś w ratuszu podpisano umowę z konsorcjum firm, które przebuduje ulicę Załęską. Prace mają rozpocząć się lada dzień. Inwestycja o wartości blisko 6 mln zł ma zakończyć się jesienią br.

Rzeszów

Wisłokostrada. Trwają przygotowania do budowy obiektów inżynierskich

RZESZÓW. Na budowie Wisłokostrady prowadzone są obecnie prace rozbiórkowe mostu Załęskiego. Wykonawca rozpoczął również przygotowania do budowy drugiego mostu oraz estakady nad torami.

Rzeszów

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka otrzymał imię "Rodziny Ulmów"

RZESZÓW / JASIONKA. Od niedzieli port port lotniczy Rzeszów-Jasionka nosi imię Rodziny Ulmów.

Rzeszów

Rzeszów. Komunikacja miejska w okresie świątecznym

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, jak będą kursowały autobusy komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym (od 28 marca do 2 kwietnia 2024 r oraz jak pojadą autobusy nocne po zmianie czasu.

Rzeszów

Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa będzie miała 3 poziomy

RZESZÓW. Zabytkowa kamienica przy ul. 3 Maja 9 zostanie odrestaurowana. Miesząca się tu Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa zyska dodatkowe dwa funkcjonalne poziomy: parter oraz poddasze.

Rzeszów

Dzwon Życia zawisł w szpitalu przy ul. Szopena

RZESZÓW. W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, zawisł Dzwon Życia. Uderzenie w niego symbolizuje pokonanie choroby nowotworowej.

Reklama