Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Harley on Tour w Rzeszowie. Bezpłatne jazdy motocyklami Harley-Davidson i wiele atrakcji

Dodano:

fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
RZESZÓW. Już po raz czwarty salon GOC Harley-Davidson Rzeszów organizuje „Harley on Tour”. Rzeszowska edycja HOT to dwudniowy piknik motocyklowo-rodzinny połączony z wieloma atrakcjami. ​Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 30 i 31 lipca 2022 r. przy ul. Ludwika Chmury 4.
 
„Harley on Tour” to cykl imprez organizowany przez amerykańską firmę w całej Europie. Podczas wydarzeń pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. Na imprezę przyjeżdża ciężarówka wypełniona 13 maszynami H-D z bieżącego rocznika, pośród których znajduje się najnowszy produkt firmy, model Harley-Davidson® Nightster™ .
 
- Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji telefonicznie lub osobiście w salonie – informuje Krzysztof Bienkiewicz z GOC Harley-Davidson Rzeszów.
 
Reklama
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem organizatorzy HOT przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne Motogrill, lody, a także napoje i przekąski z baru GOC. Na imprezie obecny będzie również DJ.

Salon H-D Rzeszów przygotował także atrakcje produktowe: obniżki cen do 30% na cały asortyment produktów H-D oraz 10% zniżki na odzież z kolekcji GOC Wear.

„Harley on Tour 2022” odbędzie się w dniach 30 – 31 lipca 2022 w godz. 10:00 – 18:00 na terenie salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ulica Podleśna na os. Budziwój w Rzeszowie będzie rozbudowana

RZESZÓW. Do 7 metrów zostanie poszerzona ulica Podleśna na osiedlu Budziwój. Powstanie również chodnik oraz ścieżka rowerowa. Miasto poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową dla tej inwestycji.

Rzeszów

Kolejne opaski życia dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. We wrześniu rozpocznie się kolejny nabór chętnych do otrzymania tzw. opaski życia, urządzenia elektronicznego w formie bransoletki, działającego podobnie jak telefon komórkowy.

Rzeszów

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W ofercie znajdszie się ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ul. Lwowskiej z ul. Mieszka I [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. O jego przebudowę apelowali mieszkańcy os. Mieszka I. 

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Rzeszów

Aktywna sobota z ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Bezpłatny szynobus z Rzeszowa

W sobotę, 5 sierpnia w ramach festiwalu zaplanowano rajd rowerowy oraz piknik kolejowy. 

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Reklama