Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

IKEA wprowadza w Rzeszowie możliwość zakupu wybranych produktów „od ręki”

Dodano: 13.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Rzeszowskie Studio IKEA wprowadza wyczekiwaną od dawna przez klientów, możliwość zrobienia drobnych zakupów na miejscu. W ofercie dostępne są m.in. tekstylia, dekoracje, zabawki oraz szwedzkie przysmaki.

Studio planowania i zamówień zlokalizowane jest w Millenium Hall. Od listopada br. odwiedzający studio mogą nie tylko zaprojektować wnętrze czy zamówić produkty z dostawą, ale też zrobić zakupy na miejscu. „Od ręki” dostępnych jest ponad 100 akcesoriów do domu oraz wybrane artykuły spożywcze.

Klienci znajdą tu zarówno szeroki wybór tekstyliów i dekoracji - od poduszek po świeczki czy ramki - jak i akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz artykułów do przechowywania. W ofercie są również produkty do pokoju dziecięcego i zabawki. Nie zapomniano także o miłośnikach szwedzkich przysmaków. W rzeszowskim studio dostępne są artykuły spożywcze ze Sklepiku Szwedzkiego. Asortyment ma być regularnie aktualizowany w zależności od sezonu i potrzeb konsumenckich, obecnie dostępna jest np. oferta świąteczna.

Reklama

W sierpniu 2023 roku, studio planowania i zamówień IKEA w Millenium Hall zostało rozbudowane. Obecnie jego powierzchnia wynosi 255 kw. Można tu obejrzeć 20 inspiracji przykładowych wnętrz, od kuchni, przez salon, aż po sypialnie. Rzeszowskie studio posiada największą w Polsce liczbę rozwiązań prezentujących systemy mebli modułowych METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX. Ponadto w Studiu można zamówić usługi montażu oraz tysiące produktów z oferty IKEA, które są dostarczane bezpośrednio do domu lub do wybranego punktu odbioru.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarto nową szkołę i przedszkole w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej szkoły w Rzeszowie. Powstała przy ulicy Kwiatkowskiego i będzie kształcić uczniów przedszkola oraz podstawówki.

Rzeszów

Już wkrótce na Podkarpacie trafi maszyna do drążenia tunelu na S19

RZESZÓW. Rozpoczyna się wielka operacja logistyczna związana z budową 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica.

Rzeszów

W piątek zawieszona część kursów autobusów MPK

RZESZÓW. W związku z uroczystościami pogrzebowymi śp. Prezydenta Tadeusza Ferenca , Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zawieszeniu w piątek, 2 września części kursów.

Rzeszów

Pogrzeb Tadeusza Ferenca. Utrudnienia w ruchu, telebimy i specjalne autobusy dla mieszkańców

RZESZÓW. Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Ferenca odbędą się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r.

Rzeszów

Zielone światło dla budowy nowoczesnego punktu zbiórki odpadów

RZESZÓW. Na osiedlu Zwięczyca ma powstać trzeci w mieście Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Miasto chce wyposażyć go w ścieżkę edukacyjną oraz punkt renowacji mebli.

Rzeszów

Kopiec Konfederatów Barskich z planem zagospodarowania przestrzennego

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli projekt planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kopca Konfederatów Barskich. Plan obejmuje teren o powierzchni ponad 37 ha.

Rzeszów

W środę znakowanie rowerów

RZESZÓW. W środę, 31 sierpnia 2022 r. Straż Miejska w Rzeszowie przeprowadzi kolejną akcję znakowania rowerów.

Reklama