Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

IKEA wprowadza w Rzeszowie możliwość zakupu wybranych produktów „od ręki”

Dodano: 13.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Rzeszowskie Studio IKEA wprowadza wyczekiwaną od dawna przez klientów, możliwość zrobienia drobnych zakupów na miejscu. W ofercie dostępne są m.in. tekstylia, dekoracje, zabawki oraz szwedzkie przysmaki.

Studio planowania i zamówień zlokalizowane jest w Millenium Hall. Od listopada br. odwiedzający studio mogą nie tylko zaprojektować wnętrze czy zamówić produkty z dostawą, ale też zrobić zakupy na miejscu. „Od ręki” dostępnych jest ponad 100 akcesoriów do domu oraz wybrane artykuły spożywcze.

Klienci znajdą tu zarówno szeroki wybór tekstyliów i dekoracji - od poduszek po świeczki czy ramki - jak i akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz artykułów do przechowywania. W ofercie są również produkty do pokoju dziecięcego i zabawki. Nie zapomniano także o miłośnikach szwedzkich przysmaków. W rzeszowskim studio dostępne są artykuły spożywcze ze Sklepiku Szwedzkiego. Asortyment ma być regularnie aktualizowany w zależności od sezonu i potrzeb konsumenckich, obecnie dostępna jest np. oferta świąteczna.

Reklama

W sierpniu 2023 roku, studio planowania i zamówień IKEA w Millenium Hall zostało rozbudowane. Obecnie jego powierzchnia wynosi 255 kw. Można tu obejrzeć 20 inspiracji przykładowych wnętrz, od kuchni, przez salon, aż po sypialnie. Rzeszowskie studio posiada największą w Polsce liczbę rozwiązań prezentujących systemy mebli modułowych METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX. Ponadto w Studiu można zamówić usługi montażu oraz tysiące produktów z oferty IKEA, które są dostarczane bezpośrednio do domu lub do wybranego punktu odbioru.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje Centrum Minecraft. "To będzie placówka, która połączy zabawę z edukacją."

RZESZÓW. W budynku, w którym mieścił się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Rzeszowie, powstaje Centrum Minecraft i druku 3D. Zajęcia prowadzone będą już od września.

Rzeszów

Nowa lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza

RZESZÓW. Od poniedziałku, 24 maja, zmieniła się lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Konrad Fijołek obiecał wdrożenie "pakietu dla rowerzystów"

​RZESZÓW. Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa, zobowiązał się do realizacji pomysłów na rzecz poprawy infrastruktury rowerowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Gromskiego w Rzeszowie. Nie żyje 61-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, na skrzyżowaniu ulic Gromskiego i Krogulskiego w Rzeszowie.  W zderzeniu forda z audi ranne zostały cztery osoby. Jedna z nich zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają...

Rzeszów

Kiermasz z okazji Dnia Matki w CH Plaza

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 22 maja centrum handlowe Plaza wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie, organizują kiermasz z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Narodowy Spis Powszechny 2021. Punkty spisowe podczas meczów na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Punkty będą otwarte podczas meczów piłkarskich.

Reklama