Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

IKEA wprowadza w Rzeszowie możliwość zakupu wybranych produktów „od ręki”

Dodano: 13.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Rzeszowskie Studio IKEA wprowadza wyczekiwaną od dawna przez klientów, możliwość zrobienia drobnych zakupów na miejscu. W ofercie dostępne są m.in. tekstylia, dekoracje, zabawki oraz szwedzkie przysmaki.

Studio planowania i zamówień zlokalizowane jest w Millenium Hall. Od listopada br. odwiedzający studio mogą nie tylko zaprojektować wnętrze czy zamówić produkty z dostawą, ale też zrobić zakupy na miejscu. „Od ręki” dostępnych jest ponad 100 akcesoriów do domu oraz wybrane artykuły spożywcze.

Klienci znajdą tu zarówno szeroki wybór tekstyliów i dekoracji - od poduszek po świeczki czy ramki - jak i akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz artykułów do przechowywania. W ofercie są również produkty do pokoju dziecięcego i zabawki. Nie zapomniano także o miłośnikach szwedzkich przysmaków. W rzeszowskim studio dostępne są artykuły spożywcze ze Sklepiku Szwedzkiego. Asortyment ma być regularnie aktualizowany w zależności od sezonu i potrzeb konsumenckich, obecnie dostępna jest np. oferta świąteczna.

Reklama

W sierpniu 2023 roku, studio planowania i zamówień IKEA w Millenium Hall zostało rozbudowane. Obecnie jego powierzchnia wynosi 255 kw. Można tu obejrzeć 20 inspiracji przykładowych wnętrz, od kuchni, przez salon, aż po sypialnie. Rzeszowskie studio posiada największą w Polsce liczbę rozwiązań prezentujących systemy mebli modułowych METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX. Ponadto w Studiu można zamówić usługi montażu oraz tysiące produktów z oferty IKEA, które są dostarczane bezpośrednio do domu lub do wybranego punktu odbioru.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

ORLEN Wyścig Narodów już w ten weekend w Rzeszowie. Będą duże utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. 16 drużyn pojawi się na starcie zawodów ORLEN Wyścig Narodów, które rozegrane zostaną na ulicach Rzeszowa w najbliższą sobotę i niedzielę. W związku z wyścigiem będą zamykane niektóre ulice.

Reklama