Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

Dodano: 14.09.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

W ciągu dwunastu lat, InternetBeta zdążyła już zyskać miano kultowej, przede wszystkim ze względu na swój interdyscyplinarny charakter. Wydarzenie rokrocznie gromadzi przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych i digitalowych, inwestorów, startupowców, managerów i właścicieli największych serwisów i sklepów internetowych, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujący dla największych  oraz niszowych marek, a ponadto socjologów, psychologów oraz przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

W ramach tegorocznej edycji zaplanowano około 30 inspirujących i zróżnicowanych prezentacji, z których dowiemy się m.in.: „Co łączy ludzi w firmie, jeśli zabierzemy im biuro i biurka?” oraz „Czy Internet powstrzymuje rewolucje czy pomaga w ich przeprowadzaniu?”. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W tegorocznej edycji swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się m.in.: Błażej Miernikiewicz – prezes Extinction Rebellion, Grzegorz Miłkowski – CEO ContentHouse, czy Grzegorz Nowak – założyciel i dyrektor zarządzający Alpaca Studio. Prelekcje poprowadzą również np. Michał Sadowski – założyciel i prezes Brand24, Filip Werstler – trener wystąpień publicznych, a także dr Dominik Lubasz – radca prawny.
Reklama
“Konferencja InternetBeta w tym roku będzie miała swoją dwunastą odsłonę. Czasy są szczególne, więc i konferencja będzie miała specyficzny charakter. Mianowicie w tym roku, zdecydowaliśmy się zrealizować ją online, jednocześnie jest ona darmowa. Serdecznie zapraszamy do udziału każdego, kto chciałby zobaczyć jaki klimat panuje na Becie i jak wysoka jest merytoryka. Rejestrować się można do wtorku rano. Wśród gwiazd, które nas zaszczycą, są m.in. Paweł Tkaczyk, Magdalena Komsta, Michał Sadowski, Michał Korba i wielu innych. W prawdzie prelekcji będzie mniej niż w latach ubiegłych, bo zaledwie 30, jednak gwarantujemy – jak zawsze – wysoką merytorykę i świetne relacje”  – mówi Mgr Łukasz Bis, EMBA, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Udział w tegorocznej konferencji InternetBeta jest możliwy po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ.

InternetBeta 2020 odbędzie się w dniach 16 – 17 września 2020 r.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"A[u]kcja Trzy Serca". Studenci Politechniki Rzeszowskiej zbierają na pomoc dla Milenki

RZESZÓW. Już po raz szósty studenci z Politechniki Rzeszowskiej organizują aukcję charytatywną na rzecz chorego dziecka. Tym razem pomocy potrzebuje Milenka, która zmaga się wieloma chorobami.

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Zwiększony limit pasażerów i powrót "ciepłego guzika"

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Zwiększony zostaje również limit pasażerów.

Rzeszów

Ewa Leniart chce tańszej komunikacji miejskiej. Proponuje "bilet 365"

RZESZÓW. Ewa Leniart chce wprowadzić  w Rzeszowie roczny „bilet 365”. Zadeklarowała również integrację komunikacji miejskiej z innymi środkami transportu.

Rzeszów

Rzeszów metą III etapu Tour de Pologne. Podpisano umowę

RZESZÓW. Trzeci etap tegorocznej edycji Tour de Pologne zakończy się w Rzeszowie. Wyścig odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia, a do stolicy Podkarpacia kolarze przyjadą 11 sierpnia.

Rzeszów

Konrad Fijołek podpisał "kontrakt" dla osiedla Budziwój

RZESZÓW. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek, gościł dziś na osiedlu Budziwój, gdzie podpisał „kontrakt” dotyczący realizacji najpilniejszych inwestycji na osiedlu.

Rzeszów

Przebudują most Załęski i skrzyżowanie ulic Siemieńskiego i gen. Maczka. Jest decyzja ZRID

RZESZÓW. Wydano zezwolenie na realizację dwóch ważnych inwestycji drogowych w Rzeszowie. Chodzi o rozbudowę mostu Załęskiego oraz przebudowę skrzyżowania ulic Siemieńskiego i gen. Maczka. Inwestycje te są częścią większej całości.

Rzeszów

Czytelnia Główna WiMBP udostępnia zbiory "na zewnątrz"

RZESZÓW. Od 4 maja czytelnicy WiMBP w Rzeszowie mogą wypożyczać do domu część zbiorów z Czytelni Głównej przy ul. Sokoła 13.

Rzeszów

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Reklama