Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Jak będą jeździły autobusy na Wszystkich Świętych?

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jeśli planujecie zostawić samochody na prakingu i udać się na groby bliskich komunikacją miejską, sprawdźcie jak będą kursowały autobusy na rzeszowskie cmentarze. 1 i 2 listopada ZTM tradycyjnie uruchomi linie specjalne oraz wprowadzi kilka zmian w kursach linii regularnych. Większość autobusów oznaczonych literami będzie kursowała co około 20 minut.

Poniżej trasy poszczególnych linii specjalnych oraz częstotliwość kursowania:
 
„A”: Matuszczaka pętla (8:58 – 16:48)  -  cmentarz Wilkowyja (9:25 – 17:15)
ulicami Podkarpacką, Dąbrowskiego, Lisa – Kuli, Cieplińskiego, Piłsudskiego,Pl. Wolności, Lwowską.

Kursuje co ok. 20 minut.
 
„B”: Hetmańska stadion (9:10 – 17:00)  -  cmentarz Wilkowyja (9:32 – 17:02)
ulicami Hetmańską, Lisa – Kuli, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.

Kursuje co ok. 20 minut.
 
„C”: Mikołajczyka pętla (9:04 – 16:54)  -  cmentarz Wilkowyja (9:30 – 17:20)
ulicami Ofiar Katynia, Wyzwolenia, Okulickiego, Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.

Kursuje co ok. 20 minut.
 
„D”: Obr. Poczty Gdańskiej pętla  (8:52 – 17:02)  -  cmentarz Wilkowyja (9:21 – 17:11)
ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej, Wyzwolenia, Lubelską, Marszałkowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.

Kursuje co ok. 20 minut.

„F”: Wita Stwosza/Langiewicza (9:00 – 16:50)  -  cmentarz Wilkowyja (9:27 – 17:17)
ulicami Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Witosa, Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.

Kursuje co 20 ok. minut.
 
„G”: Kard. K Wojtyły (8:57 – 17:27) -  cmentarz Wilkowyja (9:34 – 17:04)
ulicami Kard. K. Wojtyły, Miłą, Strażacką, Robotniczą, Łukasiewicza, Sikorskiego, Rejtana, Lwowską.

Kursuje co ok. 30 minut.
 
„H”: Baligrodzka (9:02 – 16:57)  -  cmentarz Wilkowyja (9:31 – 17:06)
ulicami Baligrodzką, Iwonicką, Odrzykońską, Bł. Karoliny, Wiktora, Witosa, Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.
Reklama
Kursuje co ok. 20 minut.
 
„K”: Poselska pętla (9:30 – 17:10)  -  Słocińska (9:30 – 17:10)

Rozpoczęcie kursu: Powst. Warszawy Dom Studenta 08 do Słocińskiej – godz. 9.00
Rejtana Nowe Miasto 09 do Poselskiej – godz. 9.00
ulicami Budziwojską, Jana Pawła II, Kwiatkowskiego, Powst. Warszawy, Rejtana, Paderewskiego, Słocińską.

Kursuje co ok. 45 minut.
 
„M”: Kopisto Uniwersytet (8:57 – 16:47)  -  cmentarz Wilkowyja (9:24 – 17:14)
ulicami Podwisłocze, Powst. Warszawy, Rejtana, Paderewskiego, Krzyżanowskiego, Niepodległości, Mieszka I, Lwowską.

Kursuje co ok. 20 minut.
 
„S”: Krakowska granica (8:57 – 17:08)  -  cmentarz Wilkowyja (9:26 – 17:16)
ulicami Krakowską, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Lwowską.

Kursuje co ok. 20 minut.
 
Na trasach przejazdu linii specjalnych „A”, „B”, „C”, „D”, „F”, „G”, „H”, „M”, „S” obowiązują wszystkie przystanki za wyjątkiem przystanku: Cienista / Lwowska 02.

Linia „H” kursuje w pominięciem Bł. Karoliny 09.
 
Ponadto na linii nr „15” w dniach 28-31 października oraz 3 listopada realizowane będą dodatkowe kursy w godzinach od ok. 10:00 do ok. 18:00. W dniach 1-3 listopada br. z uwagi na zamknięcie ulicy Bałtyckiej i Morgowej autobusy linii nr „15” będą kursować ulicą Cienistą (z pominięciem wskazanych wyżej ulic).
 
W dniach 28-31 października w godzinach od ok. 8:00 do ok. 12:00 oraz 1-3 listopada br.  w godzinach od ok. 8:00 do ok. 18:00  realizowane będą dodatkowe kursy linii nr „39”. Wszystkie kursy kursować będą do oraz z tymczasowego przystanku Żołnierzy 9 Dyw. Piechoty / Świętokrzyska 04.
 
1 listopada br. uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii „53” (oznaczone literą „C” – kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedziel) na lotnisko w Jasionce.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

ORLEN Wyścig Narodów już w ten weekend w Rzeszowie. Będą duże utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. 16 drużyn pojawi się na starcie zawodów ORLEN Wyścig Narodów, które rozegrane zostaną na ulicach Rzeszowa w najbliższą sobotę i niedzielę. W związku z wyścigiem będą zamykane niektóre ulice.

Rzeszów

Rośnie liczba pasażerów na lotnisku w Jasionce. Wracają loty do Monachium

JASIONKA. W sierpniu br. podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 33 tysiące pasażerów -  to o ponad 10 tysięcy więcej niż w poprzednim miesiącu. Od października powrócą bezpośrednie loty z Rzeszowa do Monachium.

Rzeszów

W siedzibie PGE Obrót i PGE Dystrybucja w Rzeszowie powstał skwer "Solidarności"

RZESZÓW. Na dziedzińcu siedziby oddziału PGE Dystrybucja i centrali PGE Obrót odsłonięty został obelisk z tablicą upamiętniającą 40. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność” oraz 100 –lecie urodzin św. Jana Pawła II. 

Rzeszów

Włamywał się do piwnic przy ul. Langiewicza. 28-latek usłyszał trzy zarzuty

RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.

Rzeszów

Rzeszów bohaterem najbliższego odcinka cyklu "Dwójka na miejscu"

RZESZÓW. Od początku lipca br. dziennikarze programu 2 Polskiego Radia podróżują po Polsce, aby przedstawiać relacje z ciekawych i pięknych zakątków naszego kraju. Bohaterem najbliższego odcinka cyklu będzie stolica Podkarpacia. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Grzegorzówce. Motorowerzysta zginął na miejscu

GRZEGORZÓWKA. 50-letni motorowerzysta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie około 850 dostępnych cenowo mieszkań na wynajem

RZESZÓW. Porozumienie w tej sprawie podpisano wczoraj w ratuszu.

Reklama