Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

Dodano: 13.04.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

W dniach 14, 15 i 19 kwietnia 2022 r., autobusy komunikacji miejskiej pojadą wg rozkładu jazdy obowiązującego dla dnia wolnego od nauki szkolnej.

16 kwietnia kursy będą realizowane wg rozkładu jazdy obowiązującego dla soboty. W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny (17 i 18.04) będzie obowiązywał rozkład jazdy jak w niedzielę i święta.        

W okresie Świąt Wielkanocnych zmianie ulegną godziny otwarcia poczekalni Dworca Lokalnego. 16 kwietnia czynna będzie w godz. 6:00 – 18:30, a 18 kwietnia w godz. 11:00 – 19:00. Z kolei 17 kwietnia poczekalnia będzie nieczynna.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

RZESZÓW. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Rzeszów

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w ratuszu. Było o bezwzględnym wsparciu i motywacji

RZESZÓW. Nowy trener i prezes lekiem na słabą postawę zawodników Asseco Resovii Rzeszów?

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Rzeszów

Nowa metoda podpisywania dokumentów w ZUS-ie

RZESZÓW, PODKARPACIE. ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Rzeszów

Bójka pseudokibiców przy Millenium Hall

RZESZÓW. Policji nie udało się nikogo zatrzymać.

Reklama