Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Jak zarządzać sobą w czasie? Poznaj projekt szóstki uczniów z II i I LO w Rzeszowie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Projekt „Zawsze na Czasie” ma na celu edukację w zakresie zarządzania swoim czasem. Zdążyli już przeprowadzić trzy serie wykładów. Twórcami inicjatywy jest szóstka uczniów z dwóch rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Projekt społeczny „Zawsze na Czasie” został zrealizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” przez szóstkę uczniów z I i II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Dotychczas zdążyli zorganizować trzy serie wykładów (28.02, 01.03 oraz 08.03) w I LO oraz warsztaty organizacyjne 18 marca w IX LO.

Uczestnicy wydarzeniami mieli okazję posłuchać wykładu na temat organizacji czasu, wziąć udział w grze integracyjnej oraz uczestniczyć w konkursie: „Czego można się na nich spodziewać? Oczywiście sporej dawki zabawy i integracji przy pracy w grupach, ale także edukacji na temat dobrej organizacji podczas wykładu pani pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Ponadto na warsztatach jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są vouchery do różnych ciekawych obiektów na terenie Rzeszowa” – wyjaśnia Anita Biela, współautorka projektu.
Reklama
Uczniom w realizacji wykładów pomagają studenci WSIiZ oraz Dorota Dominik, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie. Postępy projektu „Zawsze na Czasie” możemy śledzić na ich facebookowym profilu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Trzebosi. 20-letni kierowca trafił do szpitala

RZESZÓW. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjasniają policjanci z komisariatu w Sokołowie Młp.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy na 11. edycję "Koduj z Gigantami"

RZESZÓW. Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online.

Reklama