Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Jak zarządzać sobą w czasie? Poznaj projekt szóstki uczniów z II i I LO w Rzeszowie

Dodano: 20.03.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Projekt „Zawsze na Czasie” ma na celu edukację w zakresie zarządzania swoim czasem. Zdążyli już przeprowadzić trzy serie wykładów. Twórcami inicjatywy jest szóstka uczniów z dwóch rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Projekt społeczny „Zawsze na Czasie” został zrealizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” przez szóstkę uczniów z I i II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Dotychczas zdążyli zorganizować trzy serie wykładów (28.02, 01.03 oraz 08.03) w I LO oraz warsztaty organizacyjne 18 marca w IX LO.

Uczestnicy wydarzeniami mieli okazję posłuchać wykładu na temat organizacji czasu, wziąć udział w grze integracyjnej oraz uczestniczyć w konkursie: „Czego można się na nich spodziewać? Oczywiście sporej dawki zabawy i integracji przy pracy w grupach, ale także edukacji na temat dobrej organizacji podczas wykładu pani pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Ponadto na warsztatach jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są vouchery do różnych ciekawych obiektów na terenie Rzeszowa” – wyjaśnia Anita Biela, współautorka projektu.
Reklama
Uczniom w realizacji wykładów pomagają studenci WSIiZ oraz Dorota Dominik, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie. Postępy projektu „Zawsze na Czasie” możemy śledzić na ich facebookowym profilu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

List wsparcia Tadeusza Ferenca do prezydenta Gdańska

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc wysyła list wsparcia do Pawła Adamowicza.

Rzeszów

Mając 2 promile dojechał z Rzeszowa do Sanoka. Wpadł, bo nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”

RZESZÓW. 26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Rzeszów

Dwóch studentów rzeszowskich uczelni nagrodzonych przez Polską Agencje Kosmiczną

RZESZÓW. Znamy wyniki konkursu o Nagrodę Naukową Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja publiczności w hali Podpromie

RZESZÓW. W dniu wczorajszym zmagania siatkarek Developresu oglądało ponad 3 tysiące osób.

Rzeszów

5 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o kradzież z marketu budowlanego

RZESZÓW. Policji w ujęciu sprawców pomogły kamery monitoringu.

Rzeszów

27. Finał WOŚP. W Rzeszowie zebrano już ponad 318 tys. zł

RZESZÓW. Aktualnie podczas 27. Finału WOŚP uzbierano 88 569 548 zł.

Rzeszów

Linia nr 48 pojedzie do Matysówki

RZESZÓW. Od 12 stycznia trasa linii zostaje wydłużona do Matysówki.

Rzeszów

Centrum Medyczne Medyk dołącza do 27. Finału WOŚP. Będą m.in. kursy pierwszej pomocy

RZESZÓW. Seniorzy będą mogli skorzystać z porad na temat zdrowia.

Reklama