Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile
Dodano: 31.03.2022 r.
Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jechał pod prąd ulica Lwowską. Okazało się że był pijany. Miał ponad 2 promile. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 22:00. Z relacji świadków wynikało, że jeden z nich wyjeżdżając z pobliskiej restauracji zauważył toyotę jadącą pod prąd ul. Lwowską w kierunku ronda Pobitno. Świadek zawiadomił policjantów i pojechał w kierunku ronda, obserwując kierowcę toyoty. W tym samym czasie, jadący prawidłowo pojazdem służbowym żołnierz, zauważył toyotę i zablokował jej drogę.
Toyotą kierował 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a on sam trafił do izby wytrzeźwień. Toyota została przekazana właścicielowi.
38-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
RZESZÓW. Akademia 50+ działająca w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadzi rekrutację na semestr letni. Chętni mogą zgłaszać się do 27 lutego.
RZESZÓW. Powstanie ich pięć. Mają być modułowe, tak aby w przyszłości mogły zostać rozbudowane. W każdej z nich znajdzie się miejsce przynajmniej dla 35 rowerów.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz