Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

Dodano: 31.03.2022 r.

Archiwum KMP Rzeszów
Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jechał pod prąd ulica Lwowską. Okazało się że był pijany. Miał ponad 2 promile. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 22:00. Z relacji świadków wynikało, że jeden z nich wyjeżdżając z pobliskiej restauracji zauważył toyotę jadącą pod prąd ul. Lwowską w kierunku ronda Pobitno. Świadek zawiadomił policjantów i pojechał w kierunku ronda, obserwując kierowcę toyoty. W tym samym czasie, jadący prawidłowo pojazdem służbowym żołnierz, zauważył toyotę i zablokował jej drogę.

Toyotą kierował 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a on sam trafił do izby wytrzeźwień. Toyota została przekazana właścicielowi.

38-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce idzie na rekord. Już 1 mln pasażerów w 2025 roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka odprawił 1-milionowego pasażera, osiągając ten wynik szybciej niż kiedykolwiek w historii lotniska. Przypomnijmy, że rok temu stało się to niemal dwa miesiące później bo 11 listopada 2024 r.

Rzeszów

Dzień bez samochodu w Rzeszowie. 22 września bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. „Dzień bez samochodu” to inicjatywa organizowana na zakończenie Europejskiego Tygodnia Mobilności. W poniedziałek (22.09) komunikacja miejska jest bezpłatna.

Rzeszów

Bezpłatny transport po Cmentarzu Wilkowyja ponownie dostępny

RZESZÓW. W dniach 20 września, 4, 18 i 31 października oraz 2 i 8 listopada 2025 r. mieszkańcy będą mogli ponownie skorzystać z bezpłatnego transportu po terenie Cmentarza Wilkowyja w Rzeszowie.

Rzeszów

„To warto zobaczyć. To warto kupić” - jesienna edycja giełdy minerałów w Rzeszowie

RZESZÓW. Wyjątkowe minerały, skamieniałości z najdalszych zakątków świata, unikatowa biżuteria oraz nietypowa galanteria – m.in. takie skarby będzie można nabyć podczas weekendowej giełdy minerałów w Rzeszowie.

Rzeszów

Przyniesiesz „elektrograty” dostaniesz kwiaty. Weekendowa akcja rzeszowskiego marketu budowlanego

RZESZÓW. Rzeszowski sklep Castorama po raz kolejny organizuje proekologiczną akcję pod hasłem "Kwiaty za elektrograty".

Rzeszów

Na 5 dni zamkną parking i fragment ulicy w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z organizacją festiwalu kulinarnego Karpaty na Widelcu, przesz pięć dni jeden z parkingów oraz fragment ulicy w centrum Rzeszowa będą zamknięte dla zmotoryzowanych.

Rzeszów

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie...

Rzeszów

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Reklama