Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Jedna z nagród na gali Mobile Trends Awards powędrowała do rzeszowskiej firmy

Dodano: 19.03.2019 r.

fot. Facebook: Mobile Trends
fot. Facebook: Mobile Trends
RZESZÓW. Gra „Ski Jump Challenge” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zdobywa główną nagrodę w kategorii „Rozrywka” na gali Mobile Trends Awards. Firma zdobywa również nominację w tej samej kategorii za grę „Czółko”.

7 marca 2019 roku po raz ósmy wręczono nagrody Mobile Trends Awards za projekty, kampanie i rozwiązania mobilne, które w poprzednim roku zasłużyły na miano najlepszych.

Statuetki MTA odebrali zwycięzcy w 10 kategoriach, wybrani przez Kapitułę Konkursową obradach zorganizowanych na początku lutego. Zwycięzcą w kategorii Rozrywka zostało rzeszowskie studio Simplicity Games ze swoją grą: Ski Jump Challenge.

„Ski Jump Challenge” jest kolejną propozycją studia Simplicity Games. Wcielamy się w niej w skoczka narciarskiego. Stajemy do walki z naszymi znajomymi oraz innymi graczami z całego świata. Grę na smartfony z systemem Android oraz iOS pobrało w sumie ponad 2 miliony użytkowników.
Reklama
W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje firmy Simplicity Games znajdują się w czołowej setce.  Można tam znaleźć gry: „Fortuna na Okrągło”, „Państwa Miasta” czy „Zgadnij co to?”.

Mobile Trends Awards odbyło się po raz ósmy 7 i 8 marca w Krakowie. Wydarzenie skierowane jest do ekspertów branży mobile. W tegorocznej konferencji uczestniczyło  ponad 300 osób i prawie 30 prelegentów występujących w sześciu blokach tematycznych.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ofiarą oszustwa została 75-latka z Rzeszowa. Sprawca zadzwonił w imieniu siostrzenicy

RZESZÓW. Wczoraj ofiarą oszustów padła 75-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

W ratuszu gościła firma budująca monorail. Marcin Warchoł ma pomóc w realizacji tematu

RZESZÓW. Ratusz nie ustaje w próbach, aby monorail wreszcie znalazł się w przestrzeni publicznej miasta.

Rzeszów

Otwarto nowy hotel w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka [FOTO]

RZESZÓW. Budowa hotelu trwała zaledwie 13 miesięcy.

Rzeszów

Ogłoszono przetarg na 10 km odcinek S19 na trasie Rzeszów Południe – Babica

RZESZÓW, PODKARPACIE. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Projekt oraz wstępne informacje nt. wielopoziomowego parkingu przy basenach ROSIR-u

RZESZÓW. Planowany obiekt ma mieć pięć kondygnacji, na których łącznie znajdzie się 236 miejsc parkingowych.

Rzeszów

Ogłoszono listę zadań do realizacji w ramach RBO 2020

RZESZÓW. Spośród 107 zgłoszonych projektów, do realizacji wybrano 5 zadań z I kategorii, 21 z II kategorii oraz 21 projektów z II kategorii.

Rzeszów

Policyjna akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Ponad 20 wykroczeń zakłócających płynność ruchu

RZESZÓW. Na wybranych skrzyżowaniach policjanci zwracali uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących.

Rzeszów

Znamy wyniki konsultacji ws. wodnego placu zabaw

RZESZÓW. W konsultacjach udział wzięło 371 mieszkańców.

Reklama