Rzeszów - Środa, 04.02.2026
Reklama

Jedna z nagród na gali Mobile Trends Awards powędrowała do rzeszowskiej firmy

Dodano: 19.03.2019 r.

fot. Facebook: Mobile Trends
fot. Facebook: Mobile Trends
RZESZÓW. Gra „Ski Jump Challenge” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zdobywa główną nagrodę w kategorii „Rozrywka” na gali Mobile Trends Awards. Firma zdobywa również nominację w tej samej kategorii za grę „Czółko”.

7 marca 2019 roku po raz ósmy wręczono nagrody Mobile Trends Awards za projekty, kampanie i rozwiązania mobilne, które w poprzednim roku zasłużyły na miano najlepszych.

Statuetki MTA odebrali zwycięzcy w 10 kategoriach, wybrani przez Kapitułę Konkursową obradach zorganizowanych na początku lutego. Zwycięzcą w kategorii Rozrywka zostało rzeszowskie studio Simplicity Games ze swoją grą: Ski Jump Challenge.

„Ski Jump Challenge” jest kolejną propozycją studia Simplicity Games. Wcielamy się w niej w skoczka narciarskiego. Stajemy do walki z naszymi znajomymi oraz innymi graczami z całego świata. Grę na smartfony z systemem Android oraz iOS pobrało w sumie ponad 2 miliony użytkowników.
Reklama
W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje firmy Simplicity Games znajdują się w czołowej setce.  Można tam znaleźć gry: „Fortuna na Okrągło”, „Państwa Miasta” czy „Zgadnij co to?”.

Mobile Trends Awards odbyło się po raz ósmy 7 i 8 marca w Krakowie. Wydarzenie skierowane jest do ekspertów branży mobile. W tegorocznej konferencji uczestniczyło  ponad 300 osób i prawie 30 prelegentów występujących w sześciu blokach tematycznych.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W poniedziałek przed Urzędem Wojewódzkim protest przeciwko rzezi dzików

RZESZÓW. Rzeź ma mieć charakter polowań zbiorowych, które rozpoczną się 12 stycznia.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Będą 90- i 180-dniowe bilety w komunikacji miejskiej?

RZESZÓW. W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta.

Rzeszów

W szpitalu przy ul. Lwowskiej powstanie Centrum Interwencyjnego Leczenia Udarów Mózgu

RZESZÓW. Przetarg dotyczy opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski rozpocznie testy na zwierzętach. Centrum badań powstanie w ciągu 2 lat

RZESZÓW. Wartość projektu realizowanego przez Uniwersytet Rzeszowski to 17 079 827,01 zł.

Rzeszów

Asseco Resovia rozegrała towarzyskie spotkanie dla WOŚP

RZESZÓW. W trakcie spotkania odbywała się zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rzeszów

Dofinansowania dla niepełnosprawnych. Wystarczy zgłosić się do PCPR w Rzeszowie

RZESZÓW. W ramach programu „Aktywny Samorząd” można ubiegać się o dofinansowanie w ramach dwóch modułów.

Rzeszów

WSIiZ uruchomiła autorski program stypendialny

RZESZÓW. Program pn. „School of Leaders” (SoL), ma wyłonić najzdolniejszych i najbardziej aktywnych studentów i wspierać ich w procesie rozwoju.

Reklama