Rzeszów - Czwartek, 13.11.2025
Reklama

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

Dodano: 07.02.2020 r.

RZESZÓW. Iluminacja świąteczna na rondzie pozostanie z mieszkańcami na dłużej. Miasto negocjuje z formą Multidekor jego wykup.

Napisz „Rzeszów”, który znajduje się na rondzie im. Jana Pawła II na os. 1000-lecia, może już na stałe zagościć w przestrzeni miejskiej.

„Trwają negocjację z wykonawcą, żeby zostawić ten napis” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Atrakcja miałaby pozostać na stałe w aktualnej lokalizacji. Sprawa nie jest jeszcze pewna, gdyż aktualnie ratusz prowadzi negocjację z firmą Multidekor, która jest właścicielem napisu.

„Jak na razie wykonawca chce za dużej kwoty” – dodaje Agnieszka Siwak-Krzywonos. Jeżeli udałoby się wypracować kompromis, to z napisu znikną jedynie świąteczne symbole.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Zatrucie tlenkiem węgla. 48-latkowi pomógł brat

RZESZÓW. Przed nami okres jesienno-zimowy, a co się z tym wiąże kolejny sezon grzewczy. 

Rzeszów

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. 

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Rzeszów

Temat korków w mieście na najbliższej sesji Rady Miasta. Pomysły zaprezentują radni PiS

RZESZÓW. Dwie propozycje już wcześniej przedstawiało Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Reklama