Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Jej ciało odnaleziono w Pradze. Rzeszowska policja potrzebuje pomocy w identyfikacji

Dodano: 17.01.2020 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ciało ofiary zabójstwa odnaleziono w stolicy Czech. Policja, na podstawie zrekonstruowanego wizerunku, stara się zidentyfikować kobietę.

Na wniosek Biura Interpolu w Pradze, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie publikuje komunikat o ujawnieniu zwłok kobiety o nieustalonej tożsamości wraz ze zdjęciami rekonstrukcyjnymi twarzy.

Ciało kobiety - ofiary zabójstwa - ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jej tożsamości.

Wynik badania antropologicznego wskazuje, że kobieta mogła pochodzić z Ukrainy lub z terenu południowo-wschodniej Polski, dlatego też policja zwraca się do osób, które rozpoznają kobietę na podstawie zrekonstruowanego wizerunku lub maja informacje, które pozwolą na jej identyfikację, o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie tel. 17 858 23 25 lub z najbliższą jednostką Policji.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Wracają kursy autobusów MPK pod wiaduktem na ul. Batorego

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...

Rzeszów

Jarmark Bożonarodzeniowy w Plazie

RZESZÓW. Jarmark rozpocznie się 17 grudnia i potrwa aż do 23 grudnia. 

Rzeszów

Nowy rzeszowski basen oficjalnie otwarty

RZESZÓW. W poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowego rzeszowskiego basenu, który powstał przy ul. Matuszczaka

Rzeszów

Ścieżka biegowa na rzeszowskich Bulwarach gotowa

RZESZÓW. Zakończono prace przy budowie nowego odcinka profesjonalnej ścieżki biegowej na Bulwarach nad Wisłokiem. Koszt tej inwestycji to nieco ponad 1,2 mln zł.

Rzeszów

Świąteczny Konwój Radia ZET w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z wizytą Konwoju w czwartek część ul. Słowackiego w centrum Rzeszowa będzie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Kolizja na rondzie przy al. Wyzwolenia. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Wczoraj rano na rondzie przy al. Wyzwolenia doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Okazało się, że 22 letni sprawca miał blisko 2 promile. Na szczęście nikt nie został ranny.

Rzeszów

"Sztuka pomagania nie mija". XIV Charytatywna Aukcja Obrazów już w najbliższą niedzielę

RZESZÓW. XIV Charytatywna Aukcja Obrazów ARTYŚCI DZIECIOM pod hasłem „Sztuka pomagania nie mija” odbędzie się 11.12.2022 roku w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. 

Reklama